Přihlášení


E-mail Heslo


Registrační údaje


Jméno týmu Trenér nebo vedoucí E-mail Telefon

Všechny registrační položky jsou povinné. Pokud chcete přihlásit více týmů, tak proveďte registraci vícekrát.




Seznam turnajů


Termíny, na které se chcete přihlásit zatrhněte, vyplňte registrační údaje a klikněte na tlačítko Přihlásit.


Pokud máte již udělanou registraci a chcete ji měnit (přidávat další nebo rušit zadané turnaje) prosíme používejte odkaz v potvrzovacím e-mailu na změnu registrace. Děkujeme.


V případě jakéhokoliv problému nebo dotazů můžete volat 602 658 325.


Datum Název Ročník Místo Povrch Startovné Obsazenost
 
 
17.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Meteor Praha 2009, Fk Pšovka Mělník, TJ Slavia Radonice 2009, TJ Sokol Klecany

17.11.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2010 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

Sk rapid Psáry, SK Zbraslav, SK Zbraslav B, TJ Sokol Křimice Plzeň, Zákolany

17.11.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2011 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

Eugen Link Football Academy (E, fa praha, FK Neratovice-Byškovice U8, Fotbalová akademie Jiřího Novo, Tatran Sedlčany

18.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

ČLU Beroun , FK Králův Dvůr, SK Český Brod 2010, SK Petřín Plzeň 2010, SK Zeleneč A

18.11.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Brandýs-Boleslav, FK Rudna, SK Český Brod, TJ Liblice, TJ Slavia Radonice 2008, TJ Slavia Radonice 2009

18.11.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, BFV 2009, ČLU Beroun , Eugen Link Football Academy (E, FK Králův Dvůr, SKP RAKOVNÍK z.s.

24.11.2018 Odpoledne 12:00-15:00 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 3 / 5 - přihl. týmy

FC Zličín, FK METEOR PRAHA VIII, TJ Slavia Radonice 2009

24.11.2018 Dopoledne 8:30-11:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 5 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Pšovka Mělník, Motorlet Praha , Sk Bašt, TJ Slavia Radonice 2009

24.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, FK Dukla JM 2011, FK Dukla JM 2011, FK Meteor Praha VIII , SK Český Brod, SK Zeleneč

24.11.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Dobřichovice, FK Baník Sokolov a.s. žlutí, FK Baník Sokolov a.s. žlutí, MFK Chrudim , SK Zeleneč, TJ SOKOL Čestlice

24.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, Fc Zličín, FK Meteor Praha VIII , Fotbal Neratovice-Byškovice, SK Zeleneč, Spartak Kbely

24.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

1. fk Příbram 2010, Běchovičtí Sršni, Běchovičtí Sršni, ČLU Beroun , FC Zličín, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK DUKLA JM 2010, FK DUKLA JM 2010 , SK Benátky nad Jizerou, SK Český Brod, Viktoria Vestec, Zákolany

24.11.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Kolin 2009, Fotbalová akademie Praha , SK Ďáblice, SK Ďáblice

25.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

fa praha, Radonice 2010/2011, SK Benátky nad Jizerou, SK Petřín Plzeň 2010, TJ Aero Odolena Voda , TJ Březiněves

25.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, Brandýs n.L.-St. Boleslav, FK Neratovice-Byškovice, SK Aritma Praha z.s., TJ Březiněves

25.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, Motorlet Praha , SK Olympie Dolní Břežany, SK Světice, Spartak Kbely, Viktoria Vestec

25.11.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2010 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí, ČAFC Praha 2010, SK SLAVIA JESENICE 2010, SK Zbraslav, SK Zbraslav B, Spartak Kbely

25.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, SK Český Brod, SK Olympie Dolní Břežany, SK Světice, SK Zeleneč, TJ Liblice

25.11.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2011 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

1. FK Příbram (2011), FK Baník Sokolov, FK Králův Dvůr, FK Pšovka Mělník , SK Kolín 2011, SK PETŘÍN PLZEŇ

01.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, FK Admira Praha, FK Admira Praha, FK Brandýs-Boleslav r.2010, TJ AVIA Čakovice

01.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, AFK Sadská, FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, SK Ďáblice, Viktoria Vestec

01.12.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta dívky, SK Kazín, SK Zbraslav, SK Zeleneč, Viktoria Zizkov

01.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 10 / 12 - přihl. týmy

Bohemians Praha 1905, ČAFC Praha, Eugen Link Football Academy (E, FC SB Vlašim, Litavan Bohutín, SK Slaný, SK Slaný, Spartak Kbely, TJ Slavia Louňovice, Zákolany

01.12.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

ČLU Beroun , FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, Fotbalová akademie Praha , Motorlet Praha , SK Slavia Jesenice

02.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, FK Brandýs-Boleslav, STM Všetaty/Čečelice, Tempodraci , Temposauři

02.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň, Fc Zličín, FK Admira Praha 2011, FK Meteor Praha VIII , FK Neratovice-Byškovice U8, SC Xaverov, SK Český Brod, SK Slavia Ph. 2011, SK Střešovice 1911, SK Zeleneč, Spartak Kbely, Spartak Průhonice

02.12.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

Dobřichovice, SK Světice, SK Zeleneč, Spartak Hrdlořezy SPR 2009, Tj Sokol Doubí

02.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

AC Sparta Praha U8, AC Sparta Praha U8, ČAFC Praha 2010, ČAFC Praha 2010, FK Klanovice , SK ARITMA PRAHA, SK Český Brod, SK Petřín Plzeň 2010, SK Praga Praha, SK Zeleneč A, Viktoria Vestec

02.12.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta dívky, FC Zličín, SK Český Brod, SK Světice, SK Zbraslav, TJ Liblice

08.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Sellier & Bellot Vlašim, Fotbalová akademie Praha , SK Ďáblice, SK Rapid Psáry, SK Zeleneč

08.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

ČAFC Praha 2010, ČLU Beroun , FK DUKLA JM 2010, FK DUKLA JM 2010 , FK Meteor Praha VIII , Polabský výběr, SC Xaverov, SC Xaverov-černá, SK ARITMA PRAHA, SK Benátky nad Jizerou, SK Český Brod, Viktoria Vestec

09.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FD Jinočany, FK METEOR PRAHA VIII, Sc Olympia Radotín, SK Petřín PLZEŇ, SK Petřín PLZEŇ II

09.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

1. FK Příbram (2011), FC Viktoria Plzeň, FK Admira Praha 2011, FK Baník Sokolov, FK Dukla JM 2011, FK Dukla JM 2011, SC Xaverov, SK Aritma Praha z.s., SK Český Brod, SK PETŘÍN PLZEŇ , SK Slavia Praha dívky, SK Zeleneč

09.12.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK METEOR PRAHA VIII, SK Aritma Praha, z.s, TJ Slavia Radonice 2009, Zákolany

09.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 9 / 12 - přihl. týmy

avia čakovice, ČAFC Praha, ČAFC Praha, fa praha, FC Slavoj Vyšehrad - Šemíci, FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO, SK Slavia Radonice, SK Třebotov, Sokol Kolovraty

09.12.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

BFV 2009, Dobřichovice, FC Zličín, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, S.S.Ostrá

05.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 7 / 7 - přihl. týmy

FC Mělník, FK Admira Praha, FK Brandys Boleslav B, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Pšovka Mělník , FK Pšovka Mělník B, TJ AVIA Čakovice

05.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1000,- Kč 8 / 10 - přihl. týmy

fa praha, FK RADOŠOVICE, Litavan Bohutín, SC Xaverov, SC Xaverov, SK PETŘÍN PLZEŇ , SK Slavia Jesenice, Sportovní akademie Kladno

05.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 7 / 7 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, SK Ďáblice, SK Slavia Jesenice, Zákolany

06.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

BFV 2009, FK Bohemia Poděbrady, FK BRANDÝS-BOLESLAV, SK Rapid Psáry, TJ Slavia Radonice 2009, Viktoria Vestec

06.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Sporting Mladá Boleslav, FD Jinočany, FK Meteor Praha VIII, FK Neratovice-Byškovice U8, SK Zeleneč

06.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Běchovičtí Sršni, Běchovičtí Sršni, FC SB Vlašim, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Slavoj Koloděje, FK Viktoria Žižkov

06.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Rudna, SK Zeleneč

12.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK BRANDÝS-BOLESLAV, SK Rapid Psáry, TJ Sokol Klecany, Viktoria Vestec

12.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta dívky, Fotbalová akademie Praha , SK Čechie Uhříněves , SK Olympie Dolní Břežany, SOKOL DOLNÍ POČERNICE, TJ Slavia Radonice 2009

12.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK Spartak Příbram, SK Zbraslav, TJ Avia Čakovice, TJ Sokol Hrusice, Viktorka Žižkov 2009, Viktorka Žižkov 2009

12.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta dívky, FC Mělník, FC Zličín, SK Zbraslav, TJ Liblice, TJ Sokol Hrusice

13.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

fa praha, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK DUKLA JM 2010 , SC Xaverov, SC Xaverov-černá, SK ARITMA PRAHA, SK PETŘÍN PLZEŇ , SK Petřín Plzeň 2010, SK Petřín Plzeň 2010 červená, SK Praga Praha, SK Slavia Praha, Viktoria Vestec

13.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

Sokol Dolní Počernice, avia čakovice, Běchovičtí sršni z.s., ČAFC Praha, Eugen Link Football Academy (E, FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO, SK Slavia Radonice, Sokol Čestlice, SS Ostrá, TJ Spartak Čelákovice, Viktoria Vestec

13.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, FC Zličín, FK Pšovka Mělník, FK Radošovice, FK Ústí nad Labem, SK Kazín

13.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

ČLU Beroun , FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Králův Dvůr, S.S.Ostrá, SK Ďáblice

19.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta dívky, FK Meteor Praha VIII , Fotbalová akademie Praha , SK Ďáblice, TJ SOKOL Čestlice, Viktoria Vestec

19.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Meteor Praha VIII , SK ARITMA PRAHA, SK Český Brod, Viktoria Vestec

19.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

Sokol Dolní Počernice, 1. FK Příbram (2011), SK Slavia Praha dívky, Spartak Průhonice, Viktoria Radim

20.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

ČLU Beroun , FK Admira Praha, FK Viktoria Žižkov, SK Třeboradice, Spartak Kbely, Spartak Kbely

20.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, FK Admira Praha, FK Brandýs-Boleslav r.2010, SKK Hovorčovice, TJ Aero Odolena Voda , TJ AVIA Čakovice

20.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta Praha - dívky, FC Slavoj Vyšehrad, SK Střešovice 1911, Sokol Čestlice, Sokol Kolovraty, Spartak Kbely

20.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Admira Praha 08, SC Xaverov 2009, SK Vyžlovka, SK Zeleneč, TJ Liblice

20.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII, SC Xaverov, SK Aritma Praha z.s., SK Český Brod, SK Praga Praha, SK Zeleneč

20.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Baník Sokolov a.s. žlutí, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, SKP RAKOVNÍK z.s., SOKOL DOLNÍ POČERNICE

20.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, Dobřichovice, Eugen Link Football Academy (E, FK Radošovice, SK Spartak Příbram, Sokol Malín

26.01.2019 Dopoledne 8:30-11:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 5 - přihl. týmy

Brandýs n.L.-St. Boleslav, fa praha, FK Motorlet Praha, Sportovní akademie Kladno, TJ Aero Odolena Voda

26.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

SK HAMR, fa praha, FK DUKLA JM 2010 , FK DUKLA JM 2010, FK Meteor Praha VIII , Fk Ořechov , SC Xaverov, SK ARITMA PRAHA, SK Petřín Plzeň 2010, SK Petřín Plzeň 2010 červená, SK Újezd Praha 4, TJ Sokol Křimice Plzeň

26.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta dívky, FC Zličín, SC Xaverov 2009, SK Olympie Dolní Břežany, TJ Liblice, TJ Slavia Radonice 2008

27.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha 2010, ČAFC Praha 2010, FK Admira Praha, FK Brandys Boleslav B, FK Brandýs-Boleslav r.2010, SK Třeboradice

27.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

1. FK Příbram, Běchovičtí sršni z.s., ČAFC Praha, FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO, FK Králův Dvůr, Fotbal Neratovice-Byškovice, SK Slaný, SK Slaný, SK Slavia Praha dívky, SK Slavia Radonice, Sokol Čestlice, Viktoria Vestec

27.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

Afk Slavoj Podoli, FK Dukla JM 2011, FK Dukla JM 2011, FK Meteor Praha VIII, Litavan Bohutín, SC Xaverov, SC Xaverov, SK Český Brod, SK Ďáblice, SK Slavia Jesenice, SK Třeboradice, Spartak Kbely

27.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, Fk Pšovka Mělník, FK Ústí nad Labem, Fotbalová akademie Praha

27.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, AC Sparta dívky, FC Slovan Liberec, S.S.Ostrá, SK Ďáblice, SK Vyžlovka

02.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

02.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, SK Střešovice 1911, TJ Aero Odolena Voda , TJ PRAGA PRAHA

02.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Baník Sokolov a.s. žlutí, SK Zbraslav, Tempodraci , Temposauři, TJ Avia Čakovice

02.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

fa praha, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK DUKLA JM 2010, FK DUKLA JM 2010 , FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov, SC Xaverov-černá, SK Benátky nad Jizerou, Tatran Sedlčany r.2010, TJ AVIA Čakovice, Viktoria Vestec

02.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Admira Praha, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Ústí nad Labem, SK Rapid Psáry, Viktoria Vestec

02.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, AC Sparta dívky, FC Zličín, SK Čechie Uhříněves , SK Kročehlavy, TJ Sokol Hrusice

03.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, FK METEOR Praha 8, ročník 2009, FK Pšovka Mělník, Fotbalová Akademie Praha , TJ Aero Odolena Voda , TJ Řepín

03.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Meteor Praha VIII , SK Slavia Praha, TJ Slavia Radonice 2009

03.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Kolín, FK Rudna, FK Viktoria Žižkov , SK Zbraslav, TJ Liblice

03.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Fotbalová akademie Jiřího Novo, SC Xaverov, SK Český Brod, SK Slavia Praha dívky, Spartak Kbely, Spartak Průhonice

03.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Admira Praha, FK Baník Sokolov U9 , FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Meteor Praha VIII , TJ Spartak Čelákovice, Zákolany

03.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta Praha U7, Eugen Link Football Academy (E, fa praha, SK Aritma Praha z.s., SK Ďáblice, Sokol Čestlice

03.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Eugen Link Football Academy (E, SK Český Brod, SK Roudnice nad Labem , SK Slavia Jesenice, Spartak Kbely, TJ Spartak Čelákovice

03.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2007 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK Pečky, AFK SLavoj Podolí Praha, FD Jinočany, SK Kazín, Tempodraci , Temposauři

09.02.2019 Odpoledne 12:00-15:00 2012 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 5 - přihl. týmy

AC Sparta Praha - dívky, ČAFC Praha, FA Bohemians - Velvary, SK Havran Kryry, TJ Slavia Louňovice

09.02.2019 Dopoledne 8:30-11:30 2012 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 5 - přihl. týmy

avia čakovice, Fc Zličí , Fc Zličín, FK Sokolov, SK Zeleneč

09.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Pšovka Mělník, FK Ústí nad Labem, FK Viktoria Žižkov , TJ Avia Čakovice, TJ Slavia Radonice 2009

09.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII , SK Ďáblice, SK Rapid Psáry, TJ SOKOL Čestlice, Viktoria Vestec

09.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Meteor Praha VIII , SC Xaverov, SOKOL DOLNÍ POČERNICE, SOKOL DOLNÍ POČERNICE, Viktoria Vestec

09.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK Nehvizdy, Afk Slavoj Podoli, ČAFC Praha, SK Střešovice 1911, Sokol Čestlice, SS Ostrá

09.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Rudna, FK Ústí nad Labem, FK Viktoria Žižkov , SK Kazín, TJ Liblice

10.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Dukla Jižní Město, FK METEOR Praha 8, ročník 2009, S.S.Ostrá, SK Český Brod, SKP RAKOVNÍK z.s.

10.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII, SC Xaverov, SK Český Brod, SK PETŘÍN PLZEŇ , SK Slavia Praha modrá , SK Slavia Praha sešívaná

10.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Běchovičtí sršni z.s., Eugen Link Football Academy (E, SK Petřín Plzeň, SK Slaný, SK Slaný, SK Slavia Radonice

10.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

Eugen Link Football Academy (E, SK ARITMA PRAHA, SK Benátky nad Jizerou, SK Český Brod, SK Praga Praha, SK Roztoky u Prahy, SK Slavia Praha, SK Třeboradice, SK Union Čelákovice, Sokol Kolovraty, Spartak Kbely

10.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, CFT ACADEMY GIRLS, FK Baník Sokolov a.s. žlutí, FK Spartak Choceň, MFK Chrudim , TJ Spartak Čelákovice

16.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

SK HAMR, AFK Loděnice, FK Admira Praha, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Meteor Praha VIII , FK Viktoria Žižkov, FK Viktoria Žižkov, Litavan Bohutín, SK Benátky nad Jizerou, SK Slavia Ph. 2011, SK Zelenec, Tatran Sedlčany r.2010

16.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Koloděje UMT 1500,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Kolín, TJ Avia Čakovice, TJ Liblice, TJ Slavia Radonice 2008

17.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, AC Sparta dívky, FC Zličín, SK Kročehlavy, TJ SOKOL Čestlice

17.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC SB Vlašim, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Králův Dvůr, SK Český Brod, Sk rapid Psáry, SK Union Čelákovice

17.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta Praha - dívky, fa praha, FC Tempo Praha - žlutí, FK Králův Dvůr, SK Český Brod, Sokol Kolovraty

17.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 9 / 12 - přihl. týmy

ČAFC Praha, FK RADOŠOVICE, SC Xaverov, SK Bašť, SK Český Brod, SK Ďáblice, SK Ďáblice, Spartak Průhonice, TJ Spartak Čelákovice

17.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

Dobřichovice, FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Kohouti Rokycany

23.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FK Baník Sokolov a.s. žlutí, FK Meteor Praha VIII , SK Slavia Praha, Viktoria Vestec

23.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí, FK Admira Praha, FK Baník Sokolov U9, FK Bohemia Poděbrady, FK DUKLA JM 2010 , SK Benátky nad Jizerou, SK Český Brod, SK Poříčany, SKK Hovorčovice, Spartak Hrdlořezy, TJ AVIA Čakovice, Viktoria Vestec

24.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FA Bohemians1905/Velvary, FC Mělník, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Ústí nad Labem

24.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, AFK Loděnice, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, Litavan Bohutín, Zákolany

24.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 10 / 12 - přihl. týmy

Afk Slavoj Podoli, FC Viktoria Plzeň, FK Dukla JM 2011, FK Dukla JM 2011, FK Kohouti Rokycany, FK Motorlet Praha, SC Xaverov, SK Český Brod, SK Praga Praha, SK Slavia Ph. 2011

24.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 4 / 12 - přihl. týmy

Běchovičtí sršni z.s., FC Slavoj Žirovnice, SK Újezd Praha 4, Sokol Kolovraty

24.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, SK Modřany, SK Vyžlovka, SK Zbraslav, TJ Liblice

02.03.2019 Odpoledne 12:00-15:00 2012 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 5 - přihl. týmy

Fotbal Neratovice-Byškovice

02.03.2019 Dopoledne 8:30-11:30 2012 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 5 - přihl. týmy

avia čakovice, ČAFC Praha, FK Králův Dvůr, FK Sokolov, SK Střešovice 1911

02.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Koloděje UMT 1500,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FK Kolín, Spartak Hrdlořezy, TJ Avia Čakovice, TJ Slavia Radonice 2008

02.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

Sokol Dolní Počernice, AC Sparta Praha - dívky, FC Viktoria Plzeň, FK Dukla JM 2011, FK Dukla JM 2011, FK Klanovice , SC Xaverov, SC Xaverov, SK Český Brod, SK Praga Praha, SK Slavia Ph. 2011

02.03.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Admira Praha, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Králův Dvůr, FK Meteor Praha VIII , FK Ústí nad Labem

02.03.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FC Mělník, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Meteor Praha VIII , SK Ďáblice

03.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FK Meteor Praha VIII, SK Aritma Praha z.s., SK Zeleneč

03.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Admira Praha, FK Brandýs-Boleslav r.2010, SC Xaverov, SK Třeboradice, TJ Aero Odolena Voda , TJ AVIA Čakovice

03.03.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2007 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK SLavoj Podolí Praha, AFK SLavoj Podolí Praha, FD Jinočany, FK Litoměřicko 07, Sc Olympia Radotín, SK Kazín

03.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

1. FK Příbram, Běchovičtí sršni z.s., FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO, FK Kohouti Rokycany, FK Motorlet Praha, SK Český Brod, SK Petřín Plzeň, SK Slavia Radonice, Sokol Kolovraty, Spartak Kbely, Viktoria Vestec

03.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

Běchovičtí Sršni, Běchovičtí Sršni, ČAFC Praha 2010, ČAFC Praha 2010, fa praha, Radonice 2010/2011, SK ARITMA PRAHA, SK Český Brod, SK Zelenec, SKK Hovorčovice, Viktoria Vestec

03.03.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

09.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Brandýs-Boleslav, FK Pšovka Mělník, FK Ústí nad Labem

09.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FA Bohemians1905/Velvary, FK BRANDÝS-BOLESLAV, SK Benátky nad Jizerou, TJ Aero Odolena Voda , TJ Slavia Radonice 2009

09.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 5 / 12 - přihl. týmy

AC Sparta Praha U7, AC Sparta Praha U7 bílá, FK Motorlet Praha, Sokol Kolovraty, Zákolany

09.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 4 / 12 - přihl. týmy

Sokol Dolní Počernice, FA Bohemians - Velvary, Fotbal Neratovice-Byškovice, SK Zeleneč A

10.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FK Admira Praha, FK Viktoria Žižkov, TJ AVIA Čakovice, TJ AVIA Čakovice

10.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

Brandýs n.L.-St. Boleslav, Sokol Čestlice

10.03.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2012 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

FK Kohouti Rokycany

10.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Kohouti Rokycany, FK Meteor Praha VIII , MFK Chrudim , SK Ďáblice, Viktoria Vestec

10.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK DUKLA JM 2010, FK DUKLA JM 2010 , SK ARITMA PRAHA, Sk rapid Psáry, Viktoria Vestec

10.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Afk Slavoj Podoli, fa praha, FK Meteor Praha VIII, Fotbalová akademie Jiřího Novo, SK Ďáblice, SK Střešovice 1911

10.03.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2012 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta Praha - dívky, ČAFC Praha, FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO, SK Havran Kryry, SK Zeleneč, SS Ostrá

16.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1000,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

Sk Benešov

16.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1000,- Kč 9 / 12 - přihl. týmy

AFK Pečky, Bohemians Praha 1905, ČAFC Praha, Fk Brandys, Polaban Nymburk, Sk Benešov , SK Petřín Plzeň, SK Slaný, SK Slaný

17.03.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2010 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII , FK Pšovka Mělník , FK Viktoria Žižkov, SK SLAVIA JESENICE 2010, Spartak Kbely, TJ Slavia Louňovice

17.03.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2011 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, FD Jinočany, FK Dukla JM 2011, FK Dukla JM 2011, Spartak Kbely, SS Ostrá

17.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK Loděnice, FC Zličín, FK Brandýs-Boleslav, FK Rudna, SK Kročehlavy, Temposauři

17.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

BFV 2009, FK Admira Praha, FK BRANDÝS-BOLESLAV, SK Rapid Psáry, SK Slavia Jesenice, TJ Slavia Radonice 2009

23.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1000,- Kč 3 / 12 - přihl. týmy

Bohemians Praha 1905, ČAFC Praha, Sk Benešov

23.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1000,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

Sk Benešov

24.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Slavoj Koloděje, SK Benátky nad Jizerou, SK Union Čelákovice, SKK Hovorčovice, Spartak Kbely

24.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

fa praha, Litavan Bohutín, SK Union Čelákovice, SK Zeleneč, Sokol Čestlice, Sportovní akademie Kladno

24.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, Bohemians 1905/ročník 2010, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Brandýs-Boleslav r.2010, MFK Chrudim , TJ Slavia Radonice 2009

30.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1000,- Kč 9 / 12 - přihl. týmy

Bohemians Praha 1905, ČAFC Praha, FC Tempo Praha -červení, FC Tempo Praha -červení, Fk Brandys, Sk Benešov , SK Petřín Plzeň, SK Slaný, SK Střešovice 1911

30.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1000,- Kč 2 / 12 - přihl. týmy

FK Motorlet Praha, Sk Benešov

31.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1000,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, Spartak Hrdlořezy

31.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1000,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Viktoria Žižkov, SK Benátky nad Jizerou, Spartak Hrdlořezy, TJ Spartak Průhonice

31.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1000,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, BFV 2009, ČLU Beroun , FK Ústí nad Labem, TJ Slavia Radonice 2009

01.05.2019 Dopoledne 08:00-10:00 2011 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

01.05.2019 Odpoledne 17:00-19:00 2008 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

01.05.2019 Odpoledne 14:00-16:00 2009 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

01.05.2019 Dopoledne 11:00-13:00 2010 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

08.05.2019 Odpoledne 14:00-16:00 2009 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

08.05.2019 Odpoledne 17:00-19:00 2008 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

08.05.2019 Dopoledne 11:00-13:00 2010 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

08.05.2019 Dopoledne 08:00-10:00 2011 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

15.06.2019 Odpoledne 14:00-16:00 2009 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

15.06.2019 Dopoledne 11:00-13:00 2011 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

15.06.2019 Odpoledne 17:00-19:00 2008 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

15.06.2019 Dopoledne 08:00-10:00 2010 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

22.06.2019 Dopoledne 11:00-13:00 2011 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

22.06.2019 Odpoledne 14:00-16:00 2009 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

22.06.2019 Dopoledne 08:00-10:00 2010 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

22.06.2019 Odpoledne 17:00-19:00 2008 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

24.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, Fc Zličín, FK Meteor Praha VIII , Fotbal Neratovice-Byškovice, SK Zeleneč, Spartak Kbely

01.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 10 / 12 - přihl. týmy

Bohemians Praha 1905, ČAFC Praha, Eugen Link Football Academy (E, FC SB Vlašim, Litavan Bohutín, SK Slaný, SK Slaný, Spartak Kbely, TJ Slavia Louňovice, Zákolany

09.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 9 / 12 - přihl. týmy

avia čakovice, ČAFC Praha, ČAFC Praha, fa praha, FC Slavoj Vyšehrad - Šemíci, FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO, SK Slavia Radonice, SK Třebotov, Sokol Kolovraty

13.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

Sokol Dolní Počernice, avia čakovice, Běchovičtí sršni z.s., ČAFC Praha, Eugen Link Football Academy (E, FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO, SK Slavia Radonice, Sokol Čestlice, SS Ostrá, TJ Spartak Čelákovice, Viktoria Vestec

20.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta Praha - dívky, FC Slavoj Vyšehrad, SK Střešovice 1911, Sokol Čestlice, Sokol Kolovraty, Spartak Kbely

27.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

1. FK Příbram, Běchovičtí sršni z.s., ČAFC Praha, FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO, FK Králův Dvůr, Fotbal Neratovice-Byškovice, SK Slaný, SK Slaný, SK Slavia Praha dívky, SK Slavia Radonice, Sokol Čestlice, Viktoria Vestec

03.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Eugen Link Football Academy (E, SK Český Brod, SK Roudnice nad Labem , SK Slavia Jesenice, Spartak Kbely, TJ Spartak Čelákovice

09.02.2019 Dopoledne 8:30-11:30 2012 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 5 - přihl. týmy

avia čakovice, Fc Zličí , Fc Zličín, FK Sokolov, SK Zeleneč

09.02.2019 Odpoledne 12:00-15:00 2012 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 5 - přihl. týmy

AC Sparta Praha - dívky, ČAFC Praha, FA Bohemians - Velvary, SK Havran Kryry, TJ Slavia Louňovice

10.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Běchovičtí sršni z.s., Eugen Link Football Academy (E, SK Petřín Plzeň, SK Slaný, SK Slaný, SK Slavia Radonice

17.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta Praha - dívky, fa praha, FC Tempo Praha - žlutí, FK Králův Dvůr, SK Český Brod, Sokol Kolovraty

24.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 4 / 12 - přihl. týmy

Běchovičtí sršni z.s., FC Slavoj Žirovnice, SK Újezd Praha 4, Sokol Kolovraty

02.03.2019 Dopoledne 8:30-11:30 2012 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 5 - přihl. týmy

avia čakovice, ČAFC Praha, FK Králův Dvůr, FK Sokolov, SK Střešovice 1911

02.03.2019 Odpoledne 12:00-15:00 2012 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 5 - přihl. týmy

Fotbal Neratovice-Byškovice

03.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

1. FK Příbram, Běchovičtí sršni z.s., FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO, FK Kohouti Rokycany, FK Motorlet Praha, SK Český Brod, SK Petřín Plzeň, SK Slavia Radonice, Sokol Kolovraty, Spartak Kbely, Viktoria Vestec

09.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 5 / 12 - přihl. týmy

AC Sparta Praha U7, AC Sparta Praha U7 bílá, FK Motorlet Praha, Sokol Kolovraty, Zákolany

09.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1500,- Kč 4 / 12 - přihl. týmy

Sokol Dolní Počernice, FA Bohemians - Velvary, Fotbal Neratovice-Byškovice, SK Zeleneč A

10.03.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2012 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta Praha - dívky, ČAFC Praha, FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO, SK Havran Kryry, SK Zeleneč, SS Ostrá

10.03.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2012 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

FK Kohouti Rokycany

16.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1000,- Kč 9 / 12 - přihl. týmy

AFK Pečky, Bohemians Praha 1905, ČAFC Praha, Fk Brandys, Polaban Nymburk, Sk Benešov , SK Petřín Plzeň, SK Slaný, SK Slaný

16.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1000,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

Sk Benešov

23.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1000,- Kč 3 / 12 - přihl. týmy

Bohemians Praha 1905, ČAFC Praha, Sk Benešov

23.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1000,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

Sk Benešov

30.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1000,- Kč 9 / 12 - přihl. týmy

Bohemians Praha 1905, ČAFC Praha, FC Tempo Praha -červení, FC Tempo Praha -červení, Fk Brandys, Sk Benešov , SK Petřín Plzeň, SK Slaný, SK Střešovice 1911

30.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1000,- Kč 2 / 12 - přihl. týmy

FK Motorlet Praha, Sk Benešov

17.11.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2011 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

Eugen Link Football Academy (E, fa praha, FK Neratovice-Byškovice U8, Fotbalová akademie Jiřího Novo, Tatran Sedlčany

24.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, FK Dukla JM 2011, FK Dukla JM 2011, FK Meteor Praha VIII , SK Český Brod, SK Zeleneč

25.11.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2011 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

1. FK Příbram (2011), FK Baník Sokolov, FK Králův Dvůr, FK Pšovka Mělník , SK Kolín 2011, SK PETŘÍN PLZEŇ

25.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, Brandýs n.L.-St. Boleslav, FK Neratovice-Byškovice, SK Aritma Praha z.s., TJ Březiněves

02.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň, Fc Zličín, FK Admira Praha 2011, FK Meteor Praha VIII , FK Neratovice-Byškovice U8, SC Xaverov, SK Český Brod, SK Slavia Ph. 2011, SK Střešovice 1911, SK Zeleneč, Spartak Kbely, Spartak Průhonice

09.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

1. FK Příbram (2011), FC Viktoria Plzeň, FK Admira Praha 2011, FK Baník Sokolov, FK Dukla JM 2011, FK Dukla JM 2011, SC Xaverov, SK Aritma Praha z.s., SK Český Brod, SK PETŘÍN PLZEŇ , SK Slavia Praha dívky, SK Zeleneč

05.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1000,- Kč 8 / 10 - přihl. týmy

fa praha, FK RADOŠOVICE, Litavan Bohutín, SC Xaverov, SC Xaverov, SK PETŘÍN PLZEŇ , SK Slavia Jesenice, Sportovní akademie Kladno

06.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Sporting Mladá Boleslav, FD Jinočany, FK Meteor Praha VIII, FK Neratovice-Byškovice U8, SK Zeleneč

19.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

Sokol Dolní Počernice, 1. FK Příbram (2011), SK Slavia Praha dívky, Spartak Průhonice, Viktoria Radim

20.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII, SC Xaverov, SK Aritma Praha z.s., SK Český Brod, SK Praga Praha, SK Zeleneč

26.01.2019 Dopoledne 8:30-11:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 5 - přihl. týmy

Brandýs n.L.-St. Boleslav, fa praha, FK Motorlet Praha, Sportovní akademie Kladno, TJ Aero Odolena Voda

27.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

Afk Slavoj Podoli, FK Dukla JM 2011, FK Dukla JM 2011, FK Meteor Praha VIII, Litavan Bohutín, SC Xaverov, SC Xaverov, SK Český Brod, SK Ďáblice, SK Slavia Jesenice, SK Třeboradice, Spartak Kbely

02.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, SK Střešovice 1911, TJ Aero Odolena Voda , TJ PRAGA PRAHA

02.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

03.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta Praha U7, Eugen Link Football Academy (E, fa praha, SK Aritma Praha z.s., SK Ďáblice, Sokol Čestlice

03.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Fotbalová akademie Jiřího Novo, SC Xaverov, SK Český Brod, SK Slavia Praha dívky, Spartak Kbely, Spartak Průhonice

09.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK Nehvizdy, Afk Slavoj Podoli, ČAFC Praha, SK Střešovice 1911, Sokol Čestlice, SS Ostrá

10.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII, SC Xaverov, SK Český Brod, SK PETŘÍN PLZEŇ , SK Slavia Praha modrá , SK Slavia Praha sešívaná

17.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 9 / 12 - přihl. týmy

ČAFC Praha, FK RADOŠOVICE, SC Xaverov, SK Bašť, SK Český Brod, SK Ďáblice, SK Ďáblice, Spartak Průhonice, TJ Spartak Čelákovice

24.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 10 / 12 - přihl. týmy

Afk Slavoj Podoli, FC Viktoria Plzeň, FK Dukla JM 2011, FK Dukla JM 2011, FK Kohouti Rokycany, FK Motorlet Praha, SC Xaverov, SK Český Brod, SK Praga Praha, SK Slavia Ph. 2011

02.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

Sokol Dolní Počernice, AC Sparta Praha - dívky, FC Viktoria Plzeň, FK Dukla JM 2011, FK Dukla JM 2011, FK Klanovice , SC Xaverov, SC Xaverov, SK Český Brod, SK Praga Praha, SK Slavia Ph. 2011

03.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FK Meteor Praha VIII, SK Aritma Praha z.s., SK Zeleneč

10.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

Brandýs n.L.-St. Boleslav, Sokol Čestlice

10.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Afk Slavoj Podoli, fa praha, FK Meteor Praha VIII, Fotbalová akademie Jiřího Novo, SK Ďáblice, SK Střešovice 1911

17.03.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2011 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, FD Jinočany, FK Dukla JM 2011, FK Dukla JM 2011, Spartak Kbely, SS Ostrá

24.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

fa praha, Litavan Bohutín, SK Union Čelákovice, SK Zeleneč, Sokol Čestlice, Sportovní akademie Kladno

31.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1000,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, Spartak Hrdlořezy

01.05.2019 Dopoledne 08:00-10:00 2011 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

08.05.2019 Dopoledne 08:00-10:00 2011 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

15.06.2019 Dopoledne 11:00-13:00 2011 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

22.06.2019 Dopoledne 11:00-13:00 2011 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

17.11.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2010 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

Sk rapid Psáry, SK Zbraslav, SK Zbraslav B, TJ Sokol Křimice Plzeň, Zákolany

18.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

ČLU Beroun , FK Králův Dvůr, SK Český Brod 2010, SK Petřín Plzeň 2010, SK Zeleneč A

24.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

1. fk Příbram 2010, Běchovičtí Sršni, Běchovičtí Sršni, ČLU Beroun , FC Zličín, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK DUKLA JM 2010, FK DUKLA JM 2010 , SK Benátky nad Jizerou, SK Český Brod, Viktoria Vestec, Zákolany

25.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

fa praha, Radonice 2010/2011, SK Benátky nad Jizerou, SK Petřín Plzeň 2010, TJ Aero Odolena Voda , TJ Březiněves

25.11.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2010 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí, ČAFC Praha 2010, SK SLAVIA JESENICE 2010, SK Zbraslav, SK Zbraslav B, Spartak Kbely

01.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, FK Admira Praha, FK Admira Praha, FK Brandýs-Boleslav r.2010, TJ AVIA Čakovice

02.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

AC Sparta Praha U8, AC Sparta Praha U8, ČAFC Praha 2010, ČAFC Praha 2010, FK Klanovice , SK ARITMA PRAHA, SK Český Brod, SK Petřín Plzeň 2010, SK Praga Praha, SK Zeleneč A, Viktoria Vestec

08.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

ČAFC Praha 2010, ČLU Beroun , FK DUKLA JM 2010, FK DUKLA JM 2010 , FK Meteor Praha VIII , Polabský výběr, SC Xaverov, SC Xaverov-černá, SK ARITMA PRAHA, SK Benátky nad Jizerou, SK Český Brod, Viktoria Vestec

05.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 7 / 7 - přihl. týmy

FC Mělník, FK Admira Praha, FK Brandys Boleslav B, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Pšovka Mělník , FK Pšovka Mělník B, TJ AVIA Čakovice

06.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Běchovičtí Sršni, Běchovičtí Sršni, FC SB Vlašim, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Slavoj Koloděje, FK Viktoria Žižkov

13.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

fa praha, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK DUKLA JM 2010 , SC Xaverov, SC Xaverov-černá, SK ARITMA PRAHA, SK PETŘÍN PLZEŇ , SK Petřín Plzeň 2010, SK Petřín Plzeň 2010 červená, SK Praga Praha, SK Slavia Praha, Viktoria Vestec

19.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Meteor Praha VIII , SK ARITMA PRAHA, SK Český Brod, Viktoria Vestec

20.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, FK Admira Praha, FK Brandýs-Boleslav r.2010, SKK Hovorčovice, TJ Aero Odolena Voda , TJ AVIA Čakovice

20.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

ČLU Beroun , FK Admira Praha, FK Viktoria Žižkov, SK Třeboradice, Spartak Kbely, Spartak Kbely

26.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

SK HAMR, fa praha, FK DUKLA JM 2010 , FK DUKLA JM 2010, FK Meteor Praha VIII , Fk Ořechov , SC Xaverov, SK ARITMA PRAHA, SK Petřín Plzeň 2010, SK Petřín Plzeň 2010 červená, SK Újezd Praha 4, TJ Sokol Křimice Plzeň

27.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha 2010, ČAFC Praha 2010, FK Admira Praha, FK Brandys Boleslav B, FK Brandýs-Boleslav r.2010, SK Třeboradice

02.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

fa praha, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK DUKLA JM 2010, FK DUKLA JM 2010 , FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov, SC Xaverov-černá, SK Benátky nad Jizerou, Tatran Sedlčany r.2010, TJ AVIA Čakovice, Viktoria Vestec

03.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Admira Praha, FK Baník Sokolov U9 , FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Meteor Praha VIII , TJ Spartak Čelákovice, Zákolany

09.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Meteor Praha VIII , SC Xaverov, SOKOL DOLNÍ POČERNICE, SOKOL DOLNÍ POČERNICE, Viktoria Vestec

10.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

Eugen Link Football Academy (E, SK ARITMA PRAHA, SK Benátky nad Jizerou, SK Český Brod, SK Praga Praha, SK Roztoky u Prahy, SK Slavia Praha, SK Třeboradice, SK Union Čelákovice, Sokol Kolovraty, Spartak Kbely

16.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

SK HAMR, AFK Loděnice, FK Admira Praha, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Meteor Praha VIII , FK Viktoria Žižkov, FK Viktoria Žižkov, Litavan Bohutín, SK Benátky nad Jizerou, SK Slavia Ph. 2011, SK Zelenec, Tatran Sedlčany r.2010

17.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC SB Vlašim, FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Králův Dvůr, SK Český Brod, Sk rapid Psáry, SK Union Čelákovice

23.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí, FK Admira Praha, FK Baník Sokolov U9, FK Bohemia Poděbrady, FK DUKLA JM 2010 , SK Benátky nad Jizerou, SK Český Brod, SK Poříčany, SKK Hovorčovice, Spartak Hrdlořezy, TJ AVIA Čakovice, Viktoria Vestec

03.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Admira Praha, FK Brandýs-Boleslav r.2010, SC Xaverov, SK Třeboradice, TJ Aero Odolena Voda , TJ AVIA Čakovice

03.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 11 / 12 - přihl. týmy

Běchovičtí Sršni, Běchovičtí Sršni, ČAFC Praha 2010, ČAFC Praha 2010, fa praha, Radonice 2010/2011, SK ARITMA PRAHA, SK Český Brod, SK Zelenec, SKK Hovorčovice, Viktoria Vestec

10.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK DUKLA JM 2010, FK DUKLA JM 2010 , SK ARITMA PRAHA, Sk rapid Psáry, Viktoria Vestec

10.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FK Admira Praha, FK Viktoria Žižkov, TJ AVIA Čakovice, TJ AVIA Čakovice

17.03.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2010 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII , FK Pšovka Mělník , FK Viktoria Žižkov, SK SLAVIA JESENICE 2010, Spartak Kbely, TJ Slavia Louňovice

24.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Slavoj Koloděje, SK Benátky nad Jizerou, SK Union Čelákovice, SKK Hovorčovice, Spartak Kbely

31.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1000,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Viktoria Žižkov, SK Benátky nad Jizerou, Spartak Hrdlořezy, TJ Spartak Průhonice

01.05.2019 Dopoledne 11:00-13:00 2010 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

08.05.2019 Dopoledne 11:00-13:00 2010 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

15.06.2019 Dopoledne 08:00-10:00 2010 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

22.06.2019 Dopoledne 08:00-10:00 2010 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

17.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Meteor Praha 2009, Fk Pšovka Mělník, TJ Slavia Radonice 2009, TJ Sokol Klecany

18.11.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, BFV 2009, ČLU Beroun , Eugen Link Football Academy (E, FK Králův Dvůr, SKP RAKOVNÍK z.s.

24.11.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Kolin 2009, Fotbalová akademie Praha , SK Ďáblice, SK Ďáblice

24.11.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Dobřichovice, FK Baník Sokolov a.s. žlutí, FK Baník Sokolov a.s. žlutí, MFK Chrudim , SK Zeleneč, TJ SOKOL Čestlice

25.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, Motorlet Praha , SK Olympie Dolní Břežany, SK Světice, Spartak Kbely, Viktoria Vestec

01.12.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

ČLU Beroun , FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, Fotbalová akademie Praha , Motorlet Praha , SK Slavia Jesenice

01.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, AFK Sadská, FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, SK Ďáblice, Viktoria Vestec

02.12.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

Dobřichovice, SK Světice, SK Zeleneč, Spartak Hrdlořezy SPR 2009, Tj Sokol Doubí

08.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Sellier & Bellot Vlašim, Fotbalová akademie Praha , SK Ďáblice, SK Rapid Psáry, SK Zeleneč

09.12.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

BFV 2009, Dobřichovice, FC Zličín, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, S.S.Ostrá

09.12.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK METEOR PRAHA VIII, SK Aritma Praha, z.s, TJ Slavia Radonice 2009, Zákolany

05.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 7 / 7 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, SK Ďáblice, SK Slavia Jesenice, Zákolany

06.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

BFV 2009, FK Bohemia Poděbrady, FK BRANDÝS-BOLESLAV, SK Rapid Psáry, TJ Slavia Radonice 2009, Viktoria Vestec

12.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta dívky, Fotbalová akademie Praha , SK Čechie Uhříněves , SK Olympie Dolní Břežany, SOKOL DOLNÍ POČERNICE, TJ Slavia Radonice 2009

12.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK BRANDÝS-BOLESLAV, SK Rapid Psáry, TJ Sokol Klecany, Viktoria Vestec

13.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

ČLU Beroun , FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Králův Dvůr, S.S.Ostrá, SK Ďáblice

19.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta dívky, FK Meteor Praha VIII , Fotbalová akademie Praha , SK Ďáblice, TJ SOKOL Čestlice, Viktoria Vestec

20.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Baník Sokolov a.s. žlutí, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, SKP RAKOVNÍK z.s., SOKOL DOLNÍ POČERNICE

20.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, Dobřichovice, Eugen Link Football Academy (E, FK Radošovice, SK Spartak Příbram, Sokol Malín

27.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, Fk Pšovka Mělník, FK Ústí nad Labem, Fotbalová akademie Praha

27.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, AC Sparta dívky, FC Slovan Liberec, S.S.Ostrá, SK Ďáblice, SK Vyžlovka

02.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Admira Praha, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Ústí nad Labem, SK Rapid Psáry, Viktoria Vestec

03.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Meteor Praha VIII , SK Slavia Praha, TJ Slavia Radonice 2009

09.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII , SK Ďáblice, SK Rapid Psáry, TJ SOKOL Čestlice, Viktoria Vestec

10.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Dukla Jižní Město, FK METEOR Praha 8, ročník 2009, S.S.Ostrá, SK Český Brod, SKP RAKOVNÍK z.s.

10.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, CFT ACADEMY GIRLS, FK Baník Sokolov a.s. žlutí, FK Spartak Choceň, MFK Chrudim , TJ Spartak Čelákovice

17.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

Dobřichovice, FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Kohouti Rokycany

23.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FK Baník Sokolov a.s. žlutí, FK Meteor Praha VIII , SK Slavia Praha, Viktoria Vestec

24.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, AFK Loděnice, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, Litavan Bohutín, Zákolany

24.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FA Bohemians1905/Velvary, FC Mělník, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Ústí nad Labem

02.03.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FC Mělník, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Meteor Praha VIII , SK Ďáblice

02.03.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Admira Praha, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Králův Dvůr, FK Meteor Praha VIII , FK Ústí nad Labem

03.03.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

09.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FA Bohemians1905/Velvary, FK BRANDÝS-BOLESLAV, SK Benátky nad Jizerou, TJ Aero Odolena Voda , TJ Slavia Radonice 2009

10.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1500,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Kohouti Rokycany, FK Meteor Praha VIII , MFK Chrudim , SK Ďáblice, Viktoria Vestec

17.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

BFV 2009, FK Admira Praha, FK BRANDÝS-BOLESLAV, SK Rapid Psáry, SK Slavia Jesenice, TJ Slavia Radonice 2009

24.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, Bohemians 1905/ročník 2010, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Brandýs-Boleslav r.2010, MFK Chrudim , TJ Slavia Radonice 2009

31.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1000,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, BFV 2009, ČLU Beroun , FK Ústí nad Labem, TJ Slavia Radonice 2009

01.05.2019 Odpoledne 14:00-16:00 2009 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

08.05.2019 Odpoledne 14:00-16:00 2009 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

15.06.2019 Odpoledne 14:00-16:00 2009 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

22.06.2019 Odpoledne 14:00-16:00 2009 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

18.11.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Brandýs-Boleslav, FK Rudna, SK Český Brod, TJ Liblice, TJ Slavia Radonice 2008, TJ Slavia Radonice 2009

24.11.2018 Dopoledne 8:30-11:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 5 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Pšovka Mělník, Motorlet Praha , Sk Bašt, TJ Slavia Radonice 2009

24.11.2018 Odpoledne 12:00-15:00 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 3 / 5 - přihl. týmy

FC Zličín, FK METEOR PRAHA VIII, TJ Slavia Radonice 2009

25.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, SK Český Brod, SK Olympie Dolní Břežany, SK Světice, SK Zeleneč, TJ Liblice

01.12.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta dívky, SK Kazín, SK Zbraslav, SK Zeleneč, Viktoria Zizkov

02.12.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta dívky, FC Zličín, SK Český Brod, SK Světice, SK Zbraslav, TJ Liblice

02.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, FK Brandýs-Boleslav, STM Všetaty/Čečelice, Tempodraci , Temposauři

06.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Rudna, SK Zeleneč

12.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta dívky, FC Mělník, FC Zličín, SK Zbraslav, TJ Liblice, TJ Sokol Hrusice

12.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK Spartak Příbram, SK Zbraslav, TJ Avia Čakovice, TJ Sokol Hrusice, Viktorka Žižkov 2009, Viktorka Žižkov 2009

13.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, FC Zličín, FK Pšovka Mělník, FK Radošovice, FK Ústí nad Labem, SK Kazín

20.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Admira Praha 08, SC Xaverov 2009, SK Vyžlovka, SK Zeleneč, TJ Liblice

26.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Koloděje UMT 1500,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AC Sparta dívky, FC Zličín, SC Xaverov 2009, SK Olympie Dolní Břežany, TJ Liblice, TJ Slavia Radonice 2008

02.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Baník Sokolov a.s. žlutí, SK Zbraslav, Tempodraci , Temposauři, TJ Avia Čakovice

02.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, AC Sparta dívky, FC Zličín, SK Čechie Uhříněves , SK Kročehlavy, TJ Sokol Hrusice

03.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Kolín, FK Rudna, FK Viktoria Žižkov , SK Zbraslav, TJ Liblice

03.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, FK METEOR Praha 8, ročník 2009, FK Pšovka Mělník, Fotbalová Akademie Praha , TJ Aero Odolena Voda , TJ Řepín

09.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Pšovka Mělník, FK Ústí nad Labem, FK Viktoria Žižkov , TJ Avia Čakovice, TJ Slavia Radonice 2009

09.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Rudna, FK Ústí nad Labem, FK Viktoria Žižkov , SK Kazín, TJ Liblice

16.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Koloděje UMT 1500,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Kolín, TJ Avia Čakovice, TJ Liblice, TJ Slavia Radonice 2008

17.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

SK HAMR, AC Sparta dívky, FC Zličín, SK Kročehlavy, TJ SOKOL Čestlice

24.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, SK Modřany, SK Vyžlovka, SK Zbraslav, TJ Liblice

02.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Koloděje UMT 1500,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FK Kolín, Spartak Hrdlořezy, TJ Avia Čakovice, TJ Slavia Radonice 2008

09.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Brandýs-Boleslav, FK Pšovka Mělník, FK Ústí nad Labem

17.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Koloděje UMT 1000,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK Loděnice, FC Zličín, FK Brandýs-Boleslav, FK Rudna, SK Kročehlavy, Temposauři

01.05.2019 Odpoledne 17:00-19:00 2008 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

08.05.2019 Odpoledne 17:00-19:00 2008 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

15.06.2019 Odpoledne 17:00-19:00 2008 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

22.06.2019 Odpoledne 17:00-19:00 2008 Koloděje tráva 1000,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

09.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FD Jinočany, FK METEOR PRAHA VIII, Sc Olympia Radotín, SK Petřín PLZEŇ, SK Petřín PLZEŇ II

03.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2007 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK Pečky, AFK SLavoj Podolí Praha, FD Jinočany, SK Kazín, Tempodraci , Temposauři

03.03.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2007 Hamr Braník UMT 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK SLavoj Podolí Praha, AFK SLavoj Podolí Praha, FD Jinočany, FK Litoměřicko 07, Sc Olympia Radotín, SK Kazín