Přihlášení


E-mail Heslo


Registrační údaje


Jméno týmu Trenér nebo vedoucí E-mail Telefon

Všechny registrační položky jsou povinné. Pokud chcete přihlásit více týmů, tak proveďte registraci vícekrát.




Seznam turnajů


Termíny, na které se chcete přihlásit zatrhněte, vyplňte registrační údaje a klikněte na tlačítko Přihlásit.


Pokud máte již udělanou registraci a chcete ji měnit (přidávat další nebo rušit zadané turnaje) prosíme používejte odkaz v potvrzovacím e-mailu na změnu registrace. Děkujeme.


V případě jakéhokoliv problému nebo dotazů můžete volat 602 658 325.


Datum Název Ročník Místo Povrch Startovné Obsazenost
 
 
25.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1800,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

25.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

03.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

14.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

21.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

27.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

03.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2012 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

04.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

10.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

25.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

03.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

03.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

04.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2012 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2012 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

11.03.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2012 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

11.03.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2012 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

01.09.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje Tráva 1500,- Kč 6 / 12 - přihl. týmy

FK Dukla JM 2011, FK Meteor Praha VIII , SK Benešov žlutá, SK Slavia Praha modrá , SK Slavia Praha sešívaná, SKJ JUNIOR ŽATEC

18.11.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

19.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

25.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Zbuzany UMT 1800,- Kč 5 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň, FK Dukla JM 2011, FK Meteor Praha VIII , SK Benešov modrá, Sokol Stodůlky

26.11.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

26.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

26.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

02.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

02.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

03.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Zbuzany UMT 1800,- Kč 3 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň, FK Meteor Praha VIII , Sokol Stodůlky

09.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

10.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Zbuzany UMT 1800,- Kč 4 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň, FK Dukla JM 2011, SK Benešov modrá, Sokol Stodůlky

07.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

07.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

13.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

14.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

14.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

20.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

21.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

21.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

27.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

27.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

28.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

28.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

03.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

04.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

11.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

18.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

25.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

03.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

03.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

04.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

10.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

11.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

11.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

18.03.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

02.09.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje Tráva 1500,- Kč 3 / 12 - přihl. týmy

FK Králův Dvůr, FK Meteor Praha VIII , FK Viktoria Žižkov

18.11.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2010 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

19.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

25.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

26.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

26.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

26.11.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2010 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

02.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

02.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

03.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

03.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

09.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

09.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

09.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

06.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

06.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

13.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

14.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

20.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

21.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

21.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

21.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

27.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

28.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

28.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2010 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

03.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

03.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

04.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

10.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

11.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

17.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

18.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

24.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

24.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

25.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

03.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

04.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

04.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

11.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

11.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

18.03.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2010 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

01.09.2018 Dopoledne 8:30-13:30 2009 Koloděje Tráva 1500,- Kč 3 / 12 - přihl. týmy

FK Čechie Kralupy, FK Králův Dvůr, FK Viktoria Žižkov

18.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

19.11.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

25.11.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

25.11.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

26.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 2 / 12 - přihl. týmy

SK Ďáblice, SK Rapid Psáry

02.12.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

02.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 3 / 12 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, SK Ďáblice, SK Rapid Psáry

03.12.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

09.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 3 / 12 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, SK Ďáblice, SK Rapid Psáry

10.12.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

10.12.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

06.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

06.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

13.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

13.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

14.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

14.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

20.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

20.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

21.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

27.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

28.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

03.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

03.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

04.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

04.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

11.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

11.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

17.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

18.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

18.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

24.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

25.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

25.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

03.03.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

03.03.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

04.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

11.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Meteor Praha VIII

03.12.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

00.00.0000 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

02.09.2018 Dopoledne 8:30-13:30 2008 Koloděje Tráva 1500,- Kč 1 / 12 - přihl. týmy

FK Králův Dvůr

18.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

19.11.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

25.11.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

25.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

26.11.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

02.12.2018 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

02.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

03.12.2018 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

03.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

09.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.12.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

07.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

07.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

13.01.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

13.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

13.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

14.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

14.01.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

20.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

21.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

27.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

28.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

03.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

04.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

04.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

10.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

10.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

11.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

17.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Koloděje UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

18.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

18.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

24.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

25.02.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

25.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

04.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

11.03.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

10.12.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

13.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

20.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

27.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

28.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

03.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

04.02.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

11.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

17.02.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

25.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

03.03.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 12 - přihl. týmy

04.03.2019 Odpoledne 13:15-17:15 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

13.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2006 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

20.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2006 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

27.01.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2006 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

28.01.2019 Dopoledne 8:30-13:00 2006 Odolena Voda TERAFLEX 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

25.02.2019 Odpoledne 14:00-18:30 2006 Zbuzany UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

04.03.2019 Dopoledne 8:00-12:30 2006 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy