NÁŠ TURNAJ - CELOROČNÍ NABÍDKA MLÁDEŽNICKÝCH TURNAJŮ

Největší nabídka turnajů pro mládežnické kategorie ročník narození 2013 - 2008. Zaregistrujte se a vyberte si z nabízených termínů a lokalit ten nejvhodnější turnaj pro váš tým. Těšíme se na vás!


Přihlášení



Registrační údaje


Všechny registrační položky jsou povinné. Pokud chcete přihlásit více týmů, tak proveďte registraci vícekrát.






Seznam turnajů sezóna 2019/20

Představujeme Vám aktuální nabídku nových turnajů v sezóně 2019/20. Organizujeme pro Vás turnaje v Kolodějích, na Hamru Braník, Odolene Vodě a nově také v Dolních Břežanech.


Novinky můžete sledovat také na našich sociálních sítích - Facebook a Instagram


 



 

Datum Název Ročník Místo Povrch Startovné Obsazenost
15.08.2020
Sportfotbal CUP 08:00-10:30
2012
1400 Kč
Obsazeno 0/6

15.08.2020
Sportfotbal CUP 12:00-14:30
2011
1400 Kč
Obsazeno 1/6

FK Uhlířské Janovice

15.08.2020
Sportfotbal CUP 16:00-18:30
2009
1400 Kč
Obsazeno 1/6

Fk Admira Praha

16.08.2020
Sportfotbal CUP 12:00-14:30
2010
1400 Kč
Obsazeno 0/6

16.08.2020
Sportfotbal CUP 08:00-10:30
2011
1400 Kč
Obsazeno 0/6

16.08.2020
Sportfotbal CUP 16:00-18:30
2008
1400 Kč
Obsazeno 1/6

Fk Admira Praha

29.08.2020
Sportfotbal CUP 16:00-18:30
2009
1400 Kč
Obsazeno 3/6

Fk Admira Praha, SK Ďáblice, TJ Sokol Choteč/Třebotov

29.08.2020
Sportfotbal CUP 12:00-14:30
2012
1400 Kč
Obsazeno 2/6

SK ARITMA PRAHA, Viktoria Vestec

29.08.2020
Sportfotbal CUP 08:00-10:30
2013
1400 Kč
Obsazeno 3/6

FK Králův Dvůr 2013, FK Meteor Praha VIII, SK Sparta Kolín

 
Proběhlé turnaje
 
10.11.2019
Dopoledne 8:00 - 10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta Praha - dívky, Běchovičtí sršni z.s., ČAFC Praha 2012, FK Dukla Jižní Město, SK Slavia Jesenice z.s., Sokol Nebušice

10.11.2019
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha, ČAFC Praha, Eugen Link Football Academy , SK Sparta Kolín, Sokol Kolovraty, TJ Slavia Louňovice

10.11.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Běchovičtí sršni z.s., FK METEOR PRAHA VIII , FK Viktoria Žižkov, SK Rapid Psáry, Sk Šestajovice , Sokol Čestlice

16.11.2019
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Afk Pečky , Fk Brandys, Rado 2012, Slavoj Vyšehrad, Sokol Kolovraty, Viktoria Vestec

16.11.2019
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

ČLU-Beroun, Fk Admira Praha, Sokol Nebušice, TJ Sokol Hrusice, Viktoria Vestec, Viktoria Vestec

16.11.2019
Dopoledne 8:30-10:45 / 2 hřiště
2010
1600 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha, ČAFC Praha, SC Xaverov 2010, SK Český Brod, SK Rapid Psáry, TJ Slavia Louňovice

16.11.2019
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, Bohemians Praha 1905, SK Roztoky, SK Sparta Kolín, Sokol Nebušice, Spartak Kbely

16.11.2019
Poledne 12:00 - 14:15 / 2 hřiště
2009
1600 Kč
Obsazeno 6/6

BFV 2009, ČAFC Praha, FK Brandýs-Boleslav 2009, FK RADOŠOVICE, SK Union Čelákovice, TJ Sokol Klecany

16.11.2019
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 5/6

avia čakovice, FK Meteor Praha VIII , SK Český Brod, Tj Sokol Cholupice , Viktoria Vestec

16.11.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha, FK Klánovice , FK Meteor Praha VIII, FK Slavoj Koloděje, Sokol Nebušice, TJ Slavia Louňovice

16.11.2019
Odpoledne 15:30-17:45 / 2 hřiště
2008
1600 Kč
Obsazeno 6/6

FK Admira Praha , SK Aritma Praha, z.s., SK Slavia Jesenice, Sokol Zvole , Temposauři, TJ Liblice

17.11.2019
Dopoledne 8:00-12:15
2009
1700 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, Bohemians 1905/ročník 2010, FK Čechie Kralupy, FK Králův Dvůr, SK Střešovice 1911

17.11.2019
Dopoledne 8:30-13:00
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AFK Pečky, FK Klánovice , FK Králův Dvůr, SC Xaverov 2010, SK Aritma Praha, Viktoria Vestec

17.11.2019
Odpoledne 13:15-17:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha, FK Meteor Praha VIII, SK Chocerady, SK Uhelné sklady Praha, Sportovní akademie Kladno, Viktoria Vestec

17.11.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AFK Slavoj Podolí, FK Brandys Boleslav B, FK Brandýs-Boleslav r.2010, SK Zelenec, TJ AVIA Čakovice, Tygři Klecany

17.11.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2013
1700 Kč
Obsazeno 4/6

FK Čechie Kralupy, SK Slaný, Sportovní akademie Kladno, TJ Sokol Libiš

23.11.2019
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 5/6

SC Xaverov 2003 , SK ARITMA PRAHA, SK Zeleneč, Sokol Čestlice, TJ Slavia Radonice

23.11.2019
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram, Bohemians 1905/ročník 2010, Rado 2010, SC Xaverov 2010, spartak kbely, Tj Sokol Libiš

23.11.2019
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 5/6

Bohemians Praha 1905, FK Klánovice , SK Roztoky, SK Sparta Kolín, Spartak Kbely

23.11.2019
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram, FK Kolin 2009, SK Zeleneč, SKP RAKOVNÍK z.s., spartak kbely, TJ Slavia Radonice 2009

23.11.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2008
1700 Kč
Obsazeno 4/6

Eugen Link Football Academy , FK Admira Praha , TJ Liblice, TJ Slavia Radonice 2008

24.11.2019
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK Králův Dvůr, FK Motorlet Praha A, FK Motorlet Praha B, Football talent academy , SK Aritma Praha

24.11.2019
Dopoledne 8:30-13:00
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta dívky, FK Slavoj Koloděje, Meteor Praha U11, Sk Čechie Uhříněves, SK Ďáblice, TJ Sokol Čestlice

24.11.2019
Odpoledne 13:15-17:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha, ČAFC Praha, Eugen Link Football Academy , FK Zlíchov 1914, SK Aritma Praha, TJ AVIA Čakovice

24.11.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 5/6

AC Sparta dívky, ČAFC Praha, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, Viktoria Vestec

30.11.2019
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 5/6

Afk Pečky , avia čakovice, SK Zeleneč, Sokol Kolovraty, Spartak Průhonice

30.11.2019
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Meteor Praha VIII , Fotbalová akademie Praha, SK Union Čelákovice, TJ AVIA Čakovice, Viktoria Vestec

30.11.2019
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 5/6

avia čakovice, Bohemians Praha 1905, FC MAS Táborsko, SK Sparta Kolín, TJ Slavia Radonice 2008

30.11.2019
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FK Brandýs-Boleslav 2009, FK Králův Dvůr, Štěpán Havel, TJ Slavia Radonice 2009, Viktoria Vestec

30.11.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Loko Vltavín, FK Meteor Praha VIII, FK Meteor Praha VIII, FK Slavoj Koloděje, Sokol Čestlice, TJ Slavia Radonice

01.12.2019
Dopoledne 8:00-12:15
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK Aritma Praha, z.s, SK Petřín Plzeň U10, SK Semily, SK Zeleneč, spartak kbely, Spartak Průhonice

01.12.2019
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, ČAFC Praha, FC Višnová, SK Zeleneč, Spartak Průhonice, TJ SKK Hovorčovice

01.12.2019
Odpoledne 13:15-17:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 5/6

Eugen Link Football Academy , Fotbal Vinoř, SK Praga Praha, SK Rapid Psáry, spartak kbely

01.12.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta dívky, BFV 2009, Sk Čechie Uhříněves, SK Český Brod, SK Union Čelákovice, TJ Slavia Radonice 2009

01.12.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2013
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Čechie Kralupy, SK Střešovice 1911, Spartak Kbely, Sportovní akademie Kladno, TJ Slavia Louňovice, TJ Sokol Libiš

07.12.2019
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, SC Xaverov 2003 , SK Zeleneč, TJ Slavia Louňovice, Viktoria Vestec

07.12.2019
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII , SK Rapid Psáry, spartak kbely, Spartak Průhonice, T.J. Sokol Králův Dvůr , Viktoria Vestec

07.12.2019
Dopoledne 11:00-13:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha 2012, Rado 2012, SK ARITMA PRAHA, SK Slavia Praha dívky, TJ Slavia Radonice, Viktoria Vestec

07.12.2019
Odpoledne 13:15-17:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 5/6

AC Sparta Praha 2011, FK Neratovice, Slavoj Vyšehrad U10, TJ AVIA Čakovice, TJ junior Praha

07.12.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2008
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Fc Lobkovice, SK Aritma Praha, z.s., SK Šestajovice, Sokol Nebušice, Sokol Zvole , TJ Liblice

08.12.2019
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Afk Pečky , avia čakovice, Bohemians Praha 1905, FK Slavoj Koloděje, SK Český Brod, SS Ostrá

08.12.2019
Dopoledne 8:00-12:15
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AFK Pečky, FC Viktoria Plzeň, FCS Liberec, FK Meteor Praha VIII , S.S.Ostrá, Tj Sokol Cholupice

08.12.2019
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, Fotbalová Akademie Jiřího Novo, Rado 2013, SK Roztoky, SK Sparta Kolín, Spartak Kbely

08.12.2019
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 5/6

avia čakovice, FK Admira Praha , Meteor Praha U11, SK Aritma Praha, z.s, spartak kbely

08.12.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta dívky, Běchovičtí Sršni, FK Brandýs-Boleslav r.2010, SC Xaverov 2010, SK Aritma Praha, Tělovýchovná jednota Kunice z.

08.12.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 4/6

FA Praha, SK Ďáblice, Sportovní akademie Kladno, TSV Pirna-Graupa, Germany

14.12.2019
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram, FaPV Děčín, Fotbalová akademie Praha, SK Polaban Nymburk, SK Slavia Jesenice z.s., Slavoj Vyšehrad

14.12.2019
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Králův Dvůr 2013, FK Slavoj Koloděje, SK Bášť, SK Olympie Dolní Břežany, SK Sparta Kolín, Sokol Kolovraty

14.12.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Bohemians 1905/ročník 2010, SK Benešov, SK Ďáblice, SK Chocerady, Sk sestajovice, Tj Sokol Libiš

15.12.2019
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Brandýs n.L.-St. Boleslav, Eugen Link Football Academy , SK Rapid Psáry, Sokol Čestlice, TJ Avia Čakovice 2011 - modrá, TJ Avia Čakovice 2011 - modrá

15.12.2019
Odpoledne 14:00-18:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Eugen Link Football Academy , SK Hostivař ročník 2009, Sk sestajovice, SK Zeleneč, TJ Slavia Radonice 2009, TJ Slavia Radonice 2010

11.01.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, Afk Pečky , ČAFC Praha 2012, Fk Brandys, Spartak Průhonice, TJ Slavia Radonice

11.01.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FC Mělník , FK DUKLA JM 2010 , FK Neratovice, SK Petřín Plzeň U10, SK Slavia Praha, Viktoria Vestec

11.01.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta Praha - dívky, AFK Loděnice, ČAFC Praha, ČAFC Praha, SK Bašť, SK Olympie Dolní Břežany B

11.01.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, Eugen Link Football Academy , SK Roztoky, SK Sparta Kolín, Spartak Kbely, TJ Slavia Radonice 2008

11.01.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta Praha - dívky, FaPV Děčín, FK Dukla Jižní Město, SK Olympie Dolní Břežany B, SK OTAVA KATOVICE , Slavoj Vyšehrad

11.01.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Kolin 2009, FK Ústí nad Labem, Spartak Průhonice, Tj Sokol Cholupice , Viktoria Vestec, Viktorka Žižkov 2009

11.01.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Admira Praha, FK Meteor Praha VIII, FK Slavoj Koloděje, SK Zeleneč, Sokol Kolovraty, Spartak Průhonice

11.01.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AFK Nehvizdy, FK METEOR PRAHA VIII , FK Motorlet Praha, FK Viktoria Žižkov, SK Olympie Dolní Břežany B, Viktoria Vestec

12.01.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha, SK PETŘÍN PLZEŇ , SK Uhelné sklady Praha, spartak kbely, Sportovní akademie Kladno, TJ Slavia Radonice

12.01.2020
Dopoledne 8:00-12:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Bohemians 1905/ročník 2010, FK Újezd nad Lesy, MFK Dobříš, SK Olympie Dolní Břežany B, Tatran Sedlčany r.2010, TJ junior Praha

12.01.2020
Dopoledne 8:30-13:00
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta dívky, Běchovičtí Sršni, FK Brandýs-Boleslav r.2010, Sokol Malín, TJ Aero Odolena Voda , Tygři Klecany

12.01.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FC Slavoj Vyšehrad, S.S.Ostrá, SK Union Čelákovice, SK Zeleneč, TJ Aero Odolena Voda , Viktorka Žižkov 2009

12.01.2020
Odpoledne 13:30-18:00
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AFK Pečky, Eugen Link Football Academy , SK Olympie Dolní Břežany , SK Olympie Dolní Břežany B, TJ Slavia Radonice 2009, TJ Slavia Radonice 2010

12.01.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2008
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK Aritma Praha, z.s., SK Rapid Plzeň, SK Šestajovice, TJ Liblice, TJ Slavia Radonice 2008, TJ Sokol Všejany

18.01.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, SC Xaverov 2003 , Sk Benešov , SK Polaban Nymburk, SK Zeleneč, Viktoria Vestec

18.01.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Fk Admira Praha, Fotbal Vinoř, SK Rapid Psáry, spartak kbely, Spartak Průhonice, Viktoria Vestec

18.01.2020
Dopoledne 8:00-12:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Velké Březno, Fotbalová akademie Praha, SK Ďáblice, SK Chocerady, SK Olympie Dolní Břežany B, Tj Sokol Libiš

18.01.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 5/6

Eugen Link Football Academy , Motorlet Praha , SK ARITMA PRAHA, SK Slavia Praha dívky, Viktoria Vestec

18.01.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FCS Liberec, FK Meteor Praha VIII, Sk sestajovice, Slavoj Vyšehrad U10, TJ AVIA Čakovice

18.01.2020
Odpoledne 13:30-18:00
2009
1700 Kč
Obsazeno 5/6

ČAFC Praha, Eugen Link Football Academy , SK Olympie Dolní Břežany , TJ Slavia Radonice 2009, TJ Slavia Radonice 2010

18.01.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta dívky, AFK Pečky, Bohemians 1905/ročník 2010, FK Meteor Praha VIII , TJ Liblice, TJ Sokol Hrusice

19.01.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2009
1700 Kč
Obsazeno 5/6

avia čakovice, FK Brandýs Boleslav , FK Klánovice , Sk Čechie Uhříněves, SOKOL DOLNÍ POČERNICE

19.01.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta Praha - dívky, Běchovičtí sršni z.s., FK Dukla Jižní Město, Fotbalová akademie Praha, Motorlet Praha , SK Zeleneč

19.01.2020
Dopoledne 8:00-12:30
2008
1900 Kč
Obsazeno 5/5

ABC Braník, SK Aritma Praha, z.s., SK Chocerady, SK Olympie Dolní Břežany B, Spartak Hrdlořezy

19.01.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, Eugen Link Football Academy , Junior Praha, SK Roztoky, Sokol Kolovraty, Spartak Kbely

19.01.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, FK Čechie Kralupy, spartak kbely, Tělovýchovná jednota Kunice z., TJ Baník Zbůch

19.01.2020
Odpoledne 13:30-18:00
2007
1900 Kč
Obsazeno 5/5

AFK Loděnice, FD Jinočany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Slovan Kunratice, SK Zbraslav

19.01.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta dívky, FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Brandýs-Boleslav r.2010, SK Střešovice 1911, SK Třeboradice, SOKOL DOLNÍ POČERNICE

19.01.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FA Praha, Fc Zličí , FK Meteor Praha VIII, FK Neratovice-Byškovice, SK Ďáblice, Sportovní akademie Kladno

25.01.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha, FK DUKLA JM 2010 , SK Petřín Plzeň U10, SK Rapid Psáry, TJ Sokol Hrusice, Viktoria Vestec

25.01.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, Afk Pečky , ČAFC Praha 2012, SK ARITMA PRAHA, SK Český Brod, Sokol Kolovraty

25.01.2020
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AFK Loděnice, ČAFC Praha, FK Králův Dvůr 2013, SK Olympie Dolní Břežany B, SK RAPID PSÁRY, TJ Slavia Radonice 2008

25.01.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, 1. FK Příbram, FK Brandýs-Boleslav B, MFK Dobříš, SK Roztoky, SK Sparta Kolín

25.01.2020
Dopoledne 11:30-13:45
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta Praha - dívky, Eugen Link Football Academy , MFK Dobříš 2012, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Slavia Jesenice z.s., Slavoj Vyšehrad

25.01.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Kolin 2009, FK Meteor Praha VIII , SK Praga Praha, Sokol Malín, TJ Sokol Hrusice, Viktoria Vestec

25.01.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha, Rado 2011, SK Chocerady, Sokol Kolovraty, spartak kbely, TJ SKK Hovorčovice

25.01.2020
Odpoledne 14:30-19:00
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Eugen Link Football Academy , JUNIOR PRAHA , SK Olympie Dolní Břežany B, Sk rapid Psáry, TJ Aero Odolena Voda , Viktoria Vestec

26.01.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK Ďáblice, SK PETŘÍN PLZEŇ , Sokol Nebušice, spartak kbely, Spartak Průhonice, Tělovýchovná jednota Kunice z.

26.01.2020
Dopoledne 8:00-12:30
2008
1900 Kč
Obsazeno 5/5

BFV 2009, SK Aritma Praha, z.s., SK Olympie Dolní Břežany B, SK Zbraslav, TJ Jiskra Aš

26.01.2020
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK Meteor Praha VIII, SC Xaverov, SK Union Čelákovice, Spartak Hrdlořezy, Spartak Průhonice

26.01.2020
Dopoledne 8:30-13:00
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Čechie Kralupy, Fotbal Neratovice-Byškovice, SC Xaverov 2003 , SK Ďáblice, Sparta Mratín, TJ Aero Odolena Voda

26.01.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

ABC Braník, AFK Loděnice, avia čakovice, SK Union Čelákovice, SK Zeleneč, TJ Slavia Radonice 2009

26.01.2020
Odpoledne 13:30-18:00
2007
1900 Kč
Obsazeno 5/5

SK Olympie Dolní Břežany B, TJ Aero Odolena Voda , TJ Sokol Tuchoměřice, TJ Sokol Všejany, Zákolany

26.01.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta dívky, Běchovičtí Sršni, FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Brandýs-Boleslav r.2010, SK Třeboradice, Viktoria Vestec

26.01.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2013
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Bohemians Praha 1905, FK Čechie Kralupy, SK Bašť, SK Vojkovice, Sportovní akademie Kladno, TJ Sokol Libiš

01.02.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 2/6

FK Meteor Praha VIII, Slavoj Vyšehrad U10

01.02.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 4/6

FaPV Děčín, SC Xaverov 2003 , SK Zeleneč, Viktoria Vestec

01.02.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 5/6

Bohemians Praha 1905, SK Slavia Praha dívky, Sparta Mratín, TJ Slavia Radonice, Viktoria Vestec

01.02.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 3/6

AFK Loděnice, Spartak Průhonice, Tělovýchovná jednota Kunice z.

01.02.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AFK Milovice, AFK Pečky, FC Višnová, FK Admira Praha, SK Rapid Psáry, TJ Slavia Louňovice

02.02.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FCS Liberec, Fk Admira Praha, Tělovýchovná jednota Kunice z., TJ AVIA Čakovice, Tj Sokol Libiš, Viktoria Vestec

02.02.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram, AC Sparta Praha - dívky, AFK Milovice, Afk Pečky , Fk Brandys, Fotbalová akademie Praha

02.02.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha, Eugen Link Football Academy , SK Petřín Plzeň, SK Sparta Kolín, TJ Slavia Louňovice, TJ Slavia Radonice 2008

02.02.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, Eugen Link Football Academy , TJ Aero Odolena Voda , TJ Slavia Radonice 2009, TJ Slavia Radonice 2010

02.02.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FA Praha, FK Klánovice , FK Klánovice , SK Chocerady, SS Ostrá, Viktoria Vestec

08.02.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Fk Admira Praha, FK Neratovice, Fotbal Vinoř, SK Praga Praha, Viktoria Vestec, Viktoria Vestec

08.02.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, Eugen Link Football Academy , FK Slavoj Koloděje, SK Slavia Praha dívky, SK Zeleneč, Sokol Kolovraty

08.02.2020
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1700 Kč
Obsazeno 5/6

FC Tempo Praha, FC Tempo Praha, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Slavia Jesenice, TJ Slavia Radonice 2008

08.02.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 5/6

avia čakovice, FK Klánovice , Fotbalová Akademie Jiřího Novo, Rado 2013, Spartak Kbely

08.02.2020
Dopoledne 11:30-13:45
2012
1700 Kč
Obsazeno 5/6

AC Sparta Praha - dívky, Bohemians Praha 1905, ČAFC Praha 2012, FC Sellier&Bellot Vlašim, Sokol Nebušice

08.02.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 4/6

avia čakovice, FK Brandýs Boleslav , S.S.Ostrá, Viktoria Vestec

08.02.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AFK Milovice, FK Meteor Praha VIII, FK Meteor Praha VIII, FK Neratovice-Byškovice, Sokol Kolovraty, Spartak Průhonice

08.02.2020
Odpoledne 14:30-19:00
2011
1700 Kč
Obsazeno 5/6

Eugen Link Football Academy , FK Viktoria Žižkov, Sk rapid Psáry, Sk slavia jesenice , SK Třebotov

09.02.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram (2011), ČAFC Praha, ČLU-Beroun, FA Praha, spartak kbely, Sportovní akademie Kladno

09.02.2020
Dopoledne 8:30-13:00
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Běchovičtí Sršni, FK Brandýs-Boleslav r.2010, Rado 2010, SK Třeboradice, SK Union Čelákovice, TJ Aero Odolena Voda

09.02.2020
Dopoledne 8:30-13:00
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FK Čechie Kralupy, FK Litoměřicko z.s., Fotbal Neratovice-Byškovice, SK Slaný, TJ Aero Odolena Voda

09.02.2020
Dopoledne 8:30-12:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Bohemians 1905/ročník 2010, Fotbalová akademie Praha, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Rapid Psáry, Sokol Nebušice

09.02.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Čechie Kralupy, FK Klánovice , Sk sestajovice, SK Zeleneč, spartak kbely, TJ Sokol Čestlice

09.02.2020
Odpoledne 13:30-18:00
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Slavoj Řevnice, SK Olympie Dolní Břežany , SK Olympie Dolní Břežany B, Sokol Nebušice, TJ Slavia Radonice 2009, TJ Slavia Radonice 2010

09.02.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2008
1700 Kč
Obsazeno 5/6

Eugen Link Football Academy , SK Chocerady, SK Šestajovice, Sokol Doubi Liberec, Sokol Malín

09.02.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2013
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Čechie Kralupy, SK Střešovice 1911, SK Zeleneč, Sportovní akademie Kladno, TJ Aero Odolena Voda , TJ Sokol Libiš

15.02.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Fk Admira Praha, FK Meteor Praha VIII , Fotbalová Akademie Alexe Zbura, spartak kbely, Tělovýchovná jednota Kunice z., TJ AVIA Čakovice

15.02.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 5/6

SC Xaverov 2003 , SK Slovan Kunratice, SK Zeleneč, Spartak Průhonice, TJ Slavia Louňovice

15.02.2020
Dopoledne 8:30-12:45
2010
1700 Kč
Obsazeno 5/6

AC Sparta dívky, FK Loko Vltavín, SK Olympie Dolní Břežany B, Tatran Sedlčany r.2010, Viktoria Vestec

15.02.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram, Fotbal Neratovice-Byškovice, Rado 2012, SK ARITMA PRAHA, SK Český Brod, SK Slavia Praha dívky

15.02.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, FC Mělník , SK Ďáblice, TJ Avia Čakovice 2011 - modrá, Tj Sokol Libiš

15.02.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII, FK Slavoj Koloděje, SK Chocerady, SK Union Vršovice, SK Zeleneč, TJ SKK Hovorčovice

15.02.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta dívky, FK Admira Praha , SK Olympie Dolní Břežany , SK Olympie Dolní Břežany B, TJ Sokol Hrusice, TJ SOKOL KOUNICE

16.02.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII , Sk Čechie Uhříněves, SK Kosmonosy, SK Zeleneč, SOKOL DOLNÍ POČERNICE, TJ Kouřim

16.02.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta Praha - dívky, AFK Milovice, Afk Pečky , Bohemians Praha 1905, Štítarský SK, TJ Slavia Radonice

16.02.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 4/6

Junior Praha, SK Roztoky, Sokol Kolovraty, Spartak Kbely

16.02.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, Eugen Link Football Academy , SK Střešovice 1911, spartak kbely, Spartak Průhonice, TJ Slavia Radonice 2009

16.02.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Meteor Praha VIII, SK Aritma Praha, SK Třeboradice, SK Zelenec, SOKOL DOLNÍ POČERNICE

16.02.2020
odpoledne 15:00-19:00
2008
1900 Kč
Obsazeno 5/5

AFK Loděnice, Fc Koryčany, FK Baník Sokolov a.s. žlutí, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Zbraslav

22.02.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Brandýs-Boleslav r.2010, FK Meteor Praha VIII , Fotbalová Akademie Alexe Zbura, SK Dolní Chabry, SK PETŘÍN PLZEŇ , TJ AVIA Čakovice

22.02.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram, Fk Brandys, SK Český Brod, SK Dynamo České Budějovice, SK Zeleneč, Spartak Průhonice

22.02.2020
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1700 Kč
Obsazeno 5/6

Bohemians Praha 1905, SK Olympie Dolní Břežany B, SK RAPID PSÁRY, SK Slavia Jesenice, Sportovní akademie Kladno

22.02.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 5/6

FK Pšovka Mělník , MFK Dobříš, Rado 2013, SK Roztoky, TJ Slavia Radonice 2008

22.02.2020
Dopoledne 11:30-13:45
2012
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FC Slovan Havlíčkův Brod, Junior Chomutov, SK Olympie Dolní Břežany B, SK OTAVA KATOVICE , SK Polaban Nymburk, Sokol Čestlice

22.02.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

BFV 2009, Bohemians 1905/ročník 2010, FK Meteor Praha VIII , FK Ústí nad Labem, SK Kladno, SK Semily

22.02.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, ČAFC Praha, FK Neratovice-Byškovice, SK Rapid Psáry, SK Union Čelákovice, Spartak Průhonice

22.02.2020
Odpoledne 14:30-19:00
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram, FK Velké Březno, SK Aritma Praha z.s., SK Olympie Dolní Břežany B, Sportovní akademie Kladno, Viktoria Vestec

23.02.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2009
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Čechie Kralupy, FK Rudná, S.S.Ostrá, SK Zeleneč, Tělovýchovná jednota Kunice z., TJ Jiskra Aš

23.02.2020
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK Polaban Nymburk 2011, Brandýs n.L.-St. Boleslav, FK Králův Dvůr, FK METEOR PRAHA VIII , SK Ďáblice, SK Zeleneč

23.02.2020
Dopoledne 8:30-12:30
2008
1900 Kč
Obsazeno 4/5

FK Baník Sokolov a.s. žlutí, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Viktorie Ledvice, SK Zbraslav

23.02.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

MFK Dobříš, SK Ervěnice Jirkov, SK Kosmonosy, SK Rapid Psáry, Spartak Průhonice, TJ Aero Odolena Voda

23.02.2020
Odpoledne 13:30-18:00
2007
1900 Kč
Obsazeno 5/5

AFK Loděnice, FD Jinočany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Zbraslav, TJ Sokol Tuchoměřice

23.02.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 4/6

AFK Sokol Semice, FK Brandýs-Boleslav 2009, FK Kolin 2009, Kostomlaty nad Labem

29.02.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 4/6

AC Sparta dívky, AFK Slavoj Podolí, SK PETŘÍN PLZEŇ , Viktoria Vestec

29.02.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 4/6

ČAFC Praha 2012, SC Xaverov 2003 , SK Zeleneč, Viktoria Vestec

29.02.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 5/7

Łużycka Akademia Sportu, MFK Dobříš 2012, SK Dynamo České Budějovice, TSV Pirna-Graupa, Germany, Viktoria Vestec

29.02.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2010
1700 Kč
Obsazeno 4/6

SK HAMR, SK Benešov, Viktoria Vestec, Zákolany

29.02.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

Bohemians Praha 1905, FC Velké Meziříčí, FK Dukla JM 2011, SK Chocerady, Sk Šestajovice , TJ Sokol Všejany

01.03.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2009
1700 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, SK Český Brod, SKS STPŘ dívky, Sokol Nebušice, TJ AVIA Čakovice

01.03.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 5/6

AC Sparta Praha - dívky, avia čakovice, CU Bohemians Praha 1905 , SK Čechie Uhříněves, Štítarský SK

01.03.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 4/6

AC Sparta Praha - dívky, avia čakovice, Junior Praha, SK Sparta Kolín

01.03.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

CU Bohemians Praha 1905 , FC Slavoj Vyšehrad, FK Slavoj Koloděje, FK Uhlířské Janovice, SK Český Brod, SS Ostrá

07.03.2020
Plážová kopaná 10:00 - 13:30
2009
1000 Kč
Obsazeno 4/6

FC Háje JM, FC Háje JM, FK Loko Vltavín, Zákolany

07.03.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta dívky, FK Králův Dvůr, SK Střešovice 1911, spartak kbely, TJ AVIA Čakovice, Viktoria Vestec

07.03.2020
Dopoledne 8:00-10:15
2012
1700 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, SK ARITMA PRAHA, SK Český Brod, Sokol Kolovraty, TJ Slavia Louňovice

07.03.2020
Dopoledne 11:00-13:15
2013
1700 Kč
Obsazeno 5/6

Eugen Link Football Academy , Fotbalová Akademie Jiřího Novo, SK Sparta Kolín, SK Střešovice 1911, TJ Slavia Radonice 2008

07.03.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 4/6

avia čakovice, FK Admira Praha , FK Klánovice , Viktoria Vestec

07.03.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

SK Polaban Nymburk 2011, FK METEOR PRAHA VIII , FK METEOR PRAHA VIII , SK Čechie Uhříněves, SK Rapid Psáry, Sokol Kolovraty

08.03.2020
Dopoledne 8:00-12:15
2010
1700 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII , FK METEOR PRAHA VIII , Fotbal Vinoř, Fotbalová akademie Praha, SK Rapid Psáry, Zákolany

08.03.2020
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1700 Kč
Obsazeno 6/6

AFK Milovice, FK Klánovice , FK Neratovice-Byškovice, SK Třeboradice, spartak kbely, SS Ostrá

08.03.2020
Odpoledne 13:15-17:30
2009
1700 Kč
Obsazeno 3/6

SK Kladno, Tělovýchovná jednota Kunice z., TJ Pátek

08.03.2020
Odpoledne 14:00-18:30
2008
1700 Kč
Obsazeno 4/6

SK Aritma Praha, z.s., SK Slavia Jesenice, SK Šestajovice, SKP VEL

23.05.2020
Sportfotbal CUP 08:00-10:30
2013
1000 Kč
Obsazeno 3/6

FK Sparta Košíře, SK Benešov , SK Sparta Kolín

23.05.2020
Sportfotbal CUP 12:00-14:30
2013
1000 Kč
Obsazeno 5/6

1. FK Příbram, 1.FC Žamberk, SK Slavia Praha dívky, SK Vojkovice, Viktorka Žižkov z.s.

23.05.2020
Sportfotbal CUP 16:00-18:30
2009
1400 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, FK Dukla JM , FK Dukla JM , SK Slavia Jesenice, Spartak Hrdlořezy SPR

24.05.2020
Sportfotbal CUP 16:00-18:30
2008
1400 Kč
Obsazeno 5/6

SK Šestajovice, SK Union Vršovice, Sokol Nebušice, Spartak Kbely, TJ Liblice

24.05.2020
Sportfotbal CUP 08:00-10:30
2011
1400 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram, FK METEOR PRAHA VIII , FK METEOR PRAHA VIII , SK Spartak Příbram 2011/12, SK Šestajovice, Tj Spartak Čelákovice

24.05.2020
Sportfotbal CUP 12:00-14:30
2010
1400 Kč
Obsazeno 6/6

Football talent academy , SK Rapid Psáry, SK SLAVIA JESENICE 2010, Spartak Hrdlořezy SPR, Spartak Kbely, Zákolany

30.05.2020
Sportfotbal CUP 08:00-10:30
2012
1400 Kč
Obsazeno 5/6

1. FK Příbram, AFK Slavoj Podolí 2012, AFK Slavoj Podolí 2012 B, FK Admira Praha, Viktoria Vestec

30.05.2020
Sportfotbal CUP 12:00-14:30
2012
1400 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha 2012, FK Admira Praha, FK Vinoř, SK Petřín Plzeň, SK Slavia Praha dívky, Viktoria Vestec

30.05.2020
Sportfotbal CUP 16:00-18:30
2009
1400 Kč
Obsazeno 6/6

Bohemians 1905/ročník 2010, FK Bohemia Poděbrady, FK Dukla JM , FK Dukla JM , SK Šestajovice, Sokol Kolovraty

31.05.2020
Sportfotbal CUP 08:00-10:30
2011
1400 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram, FK Dukla JM 2011, FK METEOR PRAHA VIII , Fotbalová akademie Praha, SK Třeboradice, Spartak Hrdlořezy

31.05.2020
Sportfotbal CUP 12:00-14:30
2010
1400 Kč
Obsazeno 6/6

Fotbalová akademie Alexe Zbura, SK HOSTIVAŘ, Spartak Kbely, TJ Březiněves, TJ Fotbal Hostivice, Zákolany

31.05.2020
Sportfotbal CUP 16:00-18:30
2008
1400 Kč
Obsazeno 6/6

FK Pšovka Mělník, Fotbalová Akademie Alexe Zbura, SK Union Vršovice, SK Zbraslav, Spartak Kbely, Václav Dub

06.06.2020
Sportfotbal CUP 08:00-10:30
2013
1400 Kč
Obsazeno 3/6

SK Sparta Kolín, Sk stresovice, Viktorka Žižkov z.s.

06.06.2020
Sportfotbal CUP 12:00-14:30
2012
1400 Kč
Obsazeno 6/6

Bohemians Praha 1905, FK Klánovice , FK Vinoř, SK Bášť, Sk Benešov , TSV Pirna-Graupa

06.06.2020
Sportfotbal CUP 16:00-18:30
2009
1400 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK Bohemia Poděbrady, FK Dukla JM , FK Dukla JM , FK Újezd nad Lesy, Spartak Hrdlořezy SPR

07.06.2020
Sportfotbal CUP 08:00-10:30
2011
1400 Kč
Obsazeno 6/6

FK METEOR PRAHA VIII , FK Uhlířské Janovice, Litavan Bohutín, SK Šestajovice, Sokol Čestlice, Viktoria Vestec

07.06.2020
Sportfotbal CUP 12:00-14:30
2010
1400 Kč
Obsazeno 6/6

AC Sparta dívky, SK Šestajovice, SKK Hovorčovice, Spartak Hrdlořezy SPR, Spartak Kbely, TJ Březiněves

07.06.2020
Sportfotbal CUP 16:00-18:30
2008
1400 Kč
Obsazeno 4/6

SK Šestajovice, SK Zbraslav, Sokol Stodůlky, Spartak Kbely

13.06.2020
Sportfotbal CUP 08:00-10:30
2013
1400 Kč
Obsazeno 5/6

FK Meteor Praha VIII, SK Rapid Psáry, SK Sparta Kolín, SK Union Vršovice, TJ Tatran Kamenný Přívoz

13.06.2020
Sportfotbal CUP 12:00-14:30
2012
1400 Kč
Obsazeno 5/6

ČAFC Praha 2012, FK Vinoř, SK Petřín Plzeň, Sk Zbraslav, Sokol Nebušice

13.06.2020
Sportfotbal CUP 16:00-18:30
2009
1400 Kč
Obsazeno 5/6

AC Sparta dívky, AFK Sadská, FK Brandýs-Boleslav 2009, SK Ďáblice, TJ Slavia Radonice-2010

14.06.2020
Sportfotbal CUP 08:00-10:30
2011
1400 Kč
Obsazeno 5/6

FK METEOR PRAHA VIII , SK Union Vršovice, Spartak Hrdlořezy, Tj Spartak Čelákovice, Viktoria Vestec

14.06.2020
Sportfotbal CUP 12:00-14:30
2010
1400 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, SK Aritma Praha, Sokol Kolovraty, Sokol Nebušice, TJ Březiněves

14.06.2020
Sportfotbal CUP 16:00-18:30
2008
1400 Kč
Obsazeno 5/6

SK Zbraslav, Slovan Kunratice, Sokol Nebušice, Sokol Stodůlky, Spartak Kbely

20.06.2020
Sportfotbal CUP 12:00-14:30
2012
1400 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, AFK Slavoj Podolí 2012, AFK Slavoj Podolí 2012 B, Fk Brandys, Sokol Stodůlky, TSV Pirna-Graupa

20.06.2020
Sportfotbal CUP 16:00-18:30
2009
1400 Kč
Obsazeno 5/6

ČAFC Praha, FK Bohemia Poděbrady, FK Slavoj Koloděje, SK Modřany, Zákolany

21.06.2020
Sportfotbal CUP 08:00-10:30
2012
1400 Kč
Obsazeno 5/6

FK Admira Praha, FK Admira Praha, FK Admira Praha, Sk Zbraslav, Sokol Nebušice

21.06.2020
Sportfotbal CUP 12:00-14:30
2013
1400 Kč
Obsazeno 4/6

SK Střešovice 1911, Sk Zbraslav, Sokol Dolní Počernice 2012/201, Sokol Nebušice

21.06.2020
Sportfotbal CUP 16:00-18:30
2011
1400 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, Brandýs n.L.-St. Boleslav, FK Loko Vltavín, SK Aritma Praha z.s., Sokol Stodůlky 2011, TJ Sokol Klecany