NÁŠ TURNAJ - CELOROČNÍ NABÍDKA MLÁDEŽNICKÝCH TURNAJŮ

Největší nabídka turnajů pro mládežnické kategorie ročník narození 2015 - 2009.


Přihlášení



Registrační údaje


Všechny registrační položky jsou povinné. Pokud chcete přihlásit více týmů, tak proveďte registraci vícekrát.






Seznam turnajů sezóna 2021/22

Představujeme Vám aktuální nabídku nových turnajů v sezóně 2021/22 v tradičních lokalitách Koloděje, Dolní Břežany a Hamr Braník. 


Novinky můžete sledovat také na našich sociálních sítích - Facebook a Instagram


 


 



 

Datum Název Ročník Místo Povrch Startovné Obsazenost
04.12.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2011
1800 Kč
Obsazeno 3/6

FK METEOR PRAHA VIII , FK Slovan Lysá nad Labem, SK Slavia Jesenice z.s.

04.12.2021
Dopoledne 8:30-13:00
2012
1800 Kč
Obsazeno 3/6

Dukla Jižní Město, FK Meteor Praha VIII 2012, Slavoj Kladno

04.12.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

TJ Sokol Řepy , ČAFC Praha, FK Brandýs-Boleslav, FK METEOR PRAHA VIII

04.12.2021
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

1.FC Žamberk, FK Ústí nad Labem, FK Vinoř 1928, Meteor Praha 2014, SK Slavia Praha dívky

04.12.2021
Odpoledne 17:00 - 19:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Eugen Link Football Academy , Meteor Praha 2014, Slavia Radonice, Sokol Kolovraty, TJ Slavia Louňovice

05.12.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Fc Tempo Praha B, FK Ústí nad Labem, SK Sparta Kolín 2012, Sportovní akademie Kladno, Viktoria Vestec

05.12.2021
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Meteor Praha VIII 2012, FK Uhlířské Janovice, SK Čechie Uhříněves, SK Sparta Kolín, Spartak Průhonice

05.12.2021
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Meteor Praha VIII, SK Bašť, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Zbraslav

05.12.2021
Dopoledne 11:30-14:00
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FaPV Děčín, FK Viktoria Žižkov, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry

05.12.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 2/6

Junior Dobřejovice , TJ Aero Odolena Voda

05.12.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Meteor Praha VIII 2012, MFK Dobříš 2012, SK Čechie Uhříněves, SK Zeleneč, Spartak Kbely MP2012

05.12.2021
Odpoledne 14:30 - 18:30
2009
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Běchovičtí Sršni, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, TJ Kouřim, TJ Slavia Radonice

11.12.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII 2012, Litavan Bohutín, SK Slovan Poděbrady, SK Sparta Kolín 2012, Spartak Průhonice, TJ Slavia Louňovice

11.12.2021
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FA Praha, SK Union Vršovice z.s., Sokol Kolovraty, Spartak Čelákovice, Viktorka Žižkov z.s.

11.12.2021
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Čechoslovan Dolní Jirčany, SK Olympie Dolní Břežany, TJ Sokol Lysolaje

11.12.2021
Poledne 11:00 - 13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

AFK Sadska, Eugen Link Football Academy , Fotbalový klub Baník Sokolov z, JM Chodov, SKK Hovorčovice, Spartak Kbely

11.12.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Eugen Link Football Academy , Eugen Link Football Academy , FK Neratovice-Byškovice, FK Seko Louny, Tj Aero Odolena Voda , Zákolany

11.12.2021
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Dukla Jižní Město, z.s., Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Polaban Nymburk, SK Zeleneč 2014, Sokol Kolovraty, TJ Pátek

11.12.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Dukla Jižní Město, z.s., FK METEOR PRAHA VIII , FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, Fotbalový klub Baník Sokolov z, Spartak Čelákovice, TJ Sokol Kněžmost

11.12.2021
Odpoledne 17:00 - 19:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FA Praha, FK Neratovice-Byškovice, Meteor Praha 2014, SK Sparta Kolín, Slavoj Kladno

12.12.2021
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram , AFK Pečky, FA Praha, Slavia Radonice, Slavoj Kladno, TJ Viktoria Vestec

12.12.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK Ďáblice, SK Slaný, SK Slavia Jesenice z.s., Sportovní akademie Kladno, TJ Slavia Radonice, TJ Sokol Stodůlky 2013

12.12.2021
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK Meteor Praha VIII, Fotbalový klub Baník Sokolov z, JM Chodov, Průhonice Spartak, SK Olympie Dolní Břežany B

12.12.2021
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Ústí nad Labem, Meteor Praha 2014, SK Petřín Plzeň 2014, Slavia Radonice, Spartak Kbely 2014, TJ Pátek

12.12.2021
Dopoledne 11:30-14:00
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1.FC Žamberk, FK Meteor Praha VIII, SK Olympie Dolní Břežany, SK Slavia Praha dívky, SK ZELENEČ Indiáni, TJ Sokol Řepy

12.12.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram (2011), FK METEOR PRAHA VIII , SK Sparta Kolín, SK Uhelné sklady Praha, Spartak Průhonice, TJ Slavia Radonice

12.12.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Aero Odolena voda, FC Chotěboř, SK Zeleneč, Spartak Čelákovice, Viktoria Vestec

12.12.2021
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha 2010, FK Admira Praha , FK METEOR PRAHA VIII , SK Olympie Dolní Břežany, SK PETŘÍN PLZEŇ , TJ Slavia Radonice

08.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, ČAFC Praha, Fk Admira Praha, FK Meteor Praha VIII 2012, SK Slovan Poděbrady, SK Union Vršovice

08.01.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FA Praha, FA Velvary, SK Bašť, SK Zeleneč 2014, TJ Slavia Louňovice, TJ Tatran Kamenný Přívoz

08.01.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FK Meteor Praha VIII, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, Slavia Radonice

08.01.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 4/6

SK Zeleneč , Spartak Čelákovice, TJ Viktoria Vestec, Viktorka Žižkov z.s.

08.01.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha 2012, Dukla Jižní Město, FaPV Děčín, SK Olympie Dolní Břežany, TJ Pátek, Viktoria Vestec

08.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 3/6

TJ Sokol Řepy , FK Brandýs-Boleslav, FK METEOR PRAHA VIII

08.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Dukla Jižní Město, Fk Brandys, SK Slaný, SK Zeleneč, Spartak Kbely MP2012, TJ Slavia Louňovice

08.01.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ABC Braník, FK Admira Praha , FK METEOR PRAHA VIII , SK Olympie Dolní Břežany, TJ Hostivice, YFTA OLOMOUC

09.01.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 2/6

FA Praha, FK Újezd nad Lesy

09.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Afk Pečky , avia čakovice, FK Meteor Praha VIII 2012, FK Řeporyje, SK Ďáblice, SK Slavia Jesenice z.s.

09.01.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Uhlířské Janovice, FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, FK Viktoria Žižkov , Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Benešov žlutá, Spartak Průhonice

09.01.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

1.FC Žamberk, FK Újezd nad Lesy, FK Ústí nad Labem, SK Sparta Kolín, Spartak Čelákovice

09.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

TJ Sokol Řepy , Aero Odolena voda, ČLU-Beroun, FC Zličín 2013, FK Meteor Praha VIII 2012, Sportovní akademie Kladno

09.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK METEOR PRAHA VIII , FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, Viktoria Vestec 2011

09.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII, FK VINOŘ 1928 (r.2013), Polaban Nymburk, Průhonice Spartak, Sokol Kolovraty, Spartak Čelákovice

15.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, JM Chodov, SK Sparta Kolín 2012, Spartak Průhonice, TJ Pátek, Viktoria Vestec

15.01.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII, SK Český Brod, SK Šestajovice, SK ZELENEČ Indiáni, Slavia Radonice, Sokol Kolovraty

15.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

1.FC Žamberk, CU Bohemians 2013, FCSB Vlašim, FK Řeporyje, TJ Sokol Lysolaje

15.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK Čechoslovan Dolní Jirčany, SK Český Brod, SK Ďáblice, SK Zelenec 2011, Spartak Čelákovice, TJ Aero Odolena Voda

16.01.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FA Praha, FK Pšovka Mělník U7, Fotbalová akademie Jablonec, Slavia Radonice, Spartak Kbely

16.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ČLU-Beroun, Fc Tempo Praha B, FC Zličín 2013, FK Meteor Praha VIII 2012, Sk Zbraslav, TJ Slavia Radonice

16.01.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FC Zličín 2013, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Slavia Jesenice z.s., SK Union Vršovice, SK Zbraslav

16.01.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK Český Brod, SK Petřín Plzeň 2014, Sokol Kolovraty, Spartak Kbely 2014, Tělovýchovná jednota Kunice z., TJ Viktoria Vestec

16.01.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FA Praha, FOTBAL Neratovice-Byškovice, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, SK Zbraslav

16.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

TJ Sokol Řepy , FK METEOR PRAHA VIII , FK Slovan Lysá nad Labem, SK Sparta Kolín, Sk Zbraslav, TJ Slavia Radonice

16.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FK Meteor Praha VIII, Průhonice Spartak, Tělovýchovná jednota Kunice z., Tj Aero Odolena Voda , TJ Slavia Louňovice

16.01.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2009
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SKP České Budějovice, TJ Kouřim, TJ Slavia Radonice, Zákolany

22.01.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 1/6

JM Chodov

22.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, avia čakovice, Průhonice Spartak, SK Rapid Psáry, SK Union Vršovice, Sportovní akademie Kladno

22.01.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 3/6

1. FK Příbram , TJ Viktoria Vestec, Viktorka Žižkov z.s.

22.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ČLU-Beroun, FK Meteor Praha VIII 2012, FK Řeporyje, Junior Dobřejovice , SK Polaban Nymburk, TJ Slavia Louňovice

22.01.2022
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1.FC Žamberk, FK Dukla Praha, FK Ústí nad Labem, Meteor Praha 2014, SK Slavia Praha dívky, Slavia Radonice

22.01.2022
Odpoledne 17:00 - 19:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 0/6

23.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 1/6

avia čakovice

23.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, ČAFC Praha 2012, SK Cembrit Beroun, SK Sparta Kolín 2012, SK Union Vršovice, Sportovní akademie Kladno

23.01.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII, FK Neratovice-Byškovice, SK Sparta Kolín, TJ Sokol Dobřichovice, TJ Sokol Lysolaje, TJ Tatran Kamenný Přívoz

23.01.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK Viktoria Žižkov, Meteor Praha 2014, SK Polaban Nymburk, Slavoj Kladno, Sokol Kolovraty

23.01.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC, FK Meteor Praha VIII, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Petřín Plzeň, SK ZELENEČ Indiáni

23.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

TJ Sokol Řepy , FK Brandýs-Boleslav, FK METEOR PRAHA VIII , Karolína Jiřičná, SK Ďáblice, SK Slavia Jesenice

23.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
0 Kč
Obsazeno 6/6

FaPV Děčín, FK Viktoria Žižkov, Fotbal Neratovice-Byškovice, SK Český Brod, SK Zeleneč, Spartak Kbely MP2012

23.01.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Admira Praha , Fotbal Neratovice - Byškovice , Litavan Bohutín, SK Olympie Dolní Břežany, Tělovýchovná jednota Kunice z., Zákolany

29.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FC Zličín 2013, FK Meteor Praha VIII, SK Bašť, SK Slovan Kunratice, SK Sparta Kolín, Spartak Kbely U9

29.01.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 0/6

29.01.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, Fk Admira Praha, FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, OFS Plzeň-jih, SK Olympie Dolní Břežany, Spartak Průhonice

29.01.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 0/6

29.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 3/6

CU Bohemians 2013, FK Řeporyje, Motorlet Praha 2012

29.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha, FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, SK Ďáblice, SK Chocerady, SK Sparta Kolín, SK Union Vršovice

29.01.2022
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 0/6

29.01.2022
Odpoledne 17:00 - 19:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 0/6

30.01.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 0/6

30.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

CU Bohemians 2013, FK Meteor Praha VIII 2012, SK Ďáblice, Sk Zbraslav, TJ Slavia Radonice, Viktoria Vestec

30.01.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Rapid Psáry, SK Slavia Jesenice z.s., Slavia Radonice

30.01.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 4/6

avia čakovice, SK Petřín Plzeň 2014, SK Slovan Kunratice, SK Šestajovice

30.01.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1.FC Žamberk, FK Meteor Praha VIII 2012, SK Olympie Dolní Břežany, SK Slavia Jesenice z.s., SK Union Vršovice, Spartak Průhonice

30.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK Polaban Nymburk 2011, Běchovičtí sršni z.s., FK METEOR PRAHA VIII , SK Slavia Jesenice, Sk Zbraslav, TJ Slavia Radonice

30.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Dukla Jižní Město, z.s., FK Ústí nad Labem, Litavan Bohutín, SK PETŘÍN PLZEŇ , TJ Slavia Radonice, Tomáš Podvín

30.01.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Admira Praha , FK METEOR PRAHA VIII , Fotbal Neratovice - Byškovice , SK Olympie Dolní Břežany, TJ Hostivice, TJ Slavia Louňovice

05.02.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Junior Děčín , FK Seko Louny, Meteor Praha 2014, SK Zeleneč 2014, Slavia Radonice, Spartak Kbely 2014

05.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

TJ Sokol Řepy , FK Meteor Praha VIII 2012, FK Slovan Lysá nad Labem, FK Újezd nad Lesy, SK Sparta Kolín 2012, TJ Slavia Louňovice

05.02.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2010
1800 Kč
Obsazeno 4/6

ABC Braník, FC Sporting Mladá Boleslav, SK Olympie Dolní Břežany, sk slavia jesenice

05.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 4/6

SK Třeboradice, SK Zeleneč , Spartak Čelákovice, TJ Viktoria Vestec

05.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 2/6

Fk Admira Praha, fk brandýsek

05.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ABC Braník, FK Admira Praha , FK METEOR PRAHA VIII , Fotbalový klub Baník Sokolov z, Litavan Bohutín, YFTA OLOMOUC

05.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Dukla Jižní Město, FK Admira Praha , Fk Brandys, Litavan Bohutín, SK Zeleneč, Spartak Čelákovice

06.02.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 1/6

Spartak Kbely

06.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 4/6

FC Zličín 2013, MFK Dobříš 2012, TJ Sokol Lysolaje, TJ Sokol Stodůlky 2013

06.02.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha, FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, Junior Děčín, Karolína Jiřičná, SK Kosmonosy U11, SK Slavia Jesenice

06.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FA Velvary, FK Viktoria Žižkov, FK Viktoria Žižkov 2, Meteor Praha 2014, Spartak Čelákovice, TJ Tatran Kamenný Přívoz

06.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, Dukla Jižní Město, FK Baník Sokolov (2013), FK Meteor Praha VIII 2012, FK Řeporyje, Sportovní akademie Kladno

06.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK METEOR PRAHA VIII , FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Chocerady, SK Sparta Kolín, TJ Sokol Kněžmost

06.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FK Meteor Praha VIII, Polaban Nymburk, Sokol Kolovraty, Spartak Čelákovice, Tj Aero Odolena Voda

12.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK Meteor Praha VIII, Litavan Bohutín, SK Benešov , SK Sparta Kolín, SK Zbraslav

12.02.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

CU Bohemians 2013, Dukla Jižní Město, FK Admira Praha , JM Chodov, SK Zeleneč, TJ Slavia Louňovice

12.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 4/6

FK Meteor Praha VIII 2012, MFK Dobříš 2012, Motorlet Praha 2012, TJ Sokol Stodůlky 2013

12.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK Polaban Nymburk 2011, FK Uhlířské Janovice, SK Ďáblice, SK Zelenec 2011, Spartak Čelákovice, TJ Aero Odolena Voda

13.02.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 0/6

13.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FK Meteor Praha VIII 2012, FK Řeporyje, SK Aritma Praha 2012, SK Polaban Nymburk, Sk Zbraslav

13.02.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII, FK Seko Louny, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Rapid Psáry, Slavia Radonice, TJ Tatran Kamenný Přívoz

13.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK Ústí nad Labem, FK Viktoria Žižkov, FK Viktoria Žižkov 2, SK Šestajovice, Slavoj Kladno

13.02.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1.FC Žamberk, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Bašť, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, SK Zbraslav

13.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FC Chotěboř, SK Benešov žlutá, SK Sparta Kolín, SK Union Vršovice, Sk Zbraslav, Spartak Průhonice

13.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FA Praha, SK Čechie Uhříněves, SK Slavia Praha dívky, SK Union Vršovice, Sokol Kolovraty

13.02.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2009
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Dobřichovice, FK Dukla Jižní Město, z.s., SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany, TJ Sokol Chotětov

19.02.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 2/6

avia čakovice, SK Třeboradice

19.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FC Zličín 2013, FK Meteor Praha VIII, SK Benešov , SK Sparta Kolín, Slavia Radonice, Sportovní akademie Kladno

19.02.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FaPV Děčín, FK Viktoria Žižkov, SK Olympie Dolní Břežany, SK Slavia Jesenice z.s., SK Union Vršovice, Spartak Průhonice

19.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Litoměřicko, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Třeboradice, Spartak Kbely, TJ Slavia Louňovice, TJ Tatran Kamenný Přívoz

19.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 2/6

FK Řeporyje, Motorlet Praha 2012

19.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK METEOR PRAHA VIII , SK Čechoslovan Dolní Jirčany, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, Tatran Kamenný Přívoz, Viktoria Vestec 2011

19.02.2022
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Viktoria Žižkov, Meteor Praha 2014, SK Petřín Plzeň 2014, SK Polaban Nymburk, SK Zeleneč 2014, Sokol Kolovraty

19.02.2022
Odpoledne 17:00 - 19:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 1/6

Meteor Praha 2014

20.02.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 1/6

TJ Viktoria Vestec

20.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ČLU-Beroun, FK Meteor Praha VIII 2012, OFS Plzeň-jih, SK Aritma Praha 2012, Sportovní akademie Kladno, TJ Slavia Radonice

20.02.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1.FC Žamberk, CU Bohemians 2013, ČAFC, FK Meteor Praha VIII, FK Nepomuk, TJ Sokol Lysolaje

20.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 4/6

avia čakovice, FK Viktoria Žižkov 2, SK Šestajovice, SKK Hovorčovice

20.02.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Petřín Plzeň, SK Union Vršovice, SK ZELENEČ Indiáni, Slavoj Kladno

20.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, TJ Sokol Řepy , FK METEOR PRAHA VIII , SK Benešov žlutá, SK Slavia Jesenice, TJ Slavia Radonice

20.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Ústí nad Labem, Fotbal Neratovice-Byškovice, SK Český Brod, SK Zeleneč, Spartak Čelákovice, Viktoria Vestec

20.02.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2009
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Litavan Bohutín, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany, TJ SOKOL CHOLUPICE, Zákolany

26.02.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 0/6

26.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FA Praha, FK Meteor Praha VIII, SK Slovan Kunratice, SK Sparta Kolín, Tj Aero Odolena Voda

26.02.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2012
1800 Kč
Obsazeno 2/6

SK Olympie Dolní Břežany, SK Slavia Jesenice z.s.

26.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 1/6

TJ Viktoria Vestec

26.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Aero Odolena voda, CU Bohemians 2013, ČLU-Beroun, FK Řeporyje, Motorlet Praha 2012, TJ Sokol Stodůlky 2013

26.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK METEOR PRAHA VIII , SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Sparta Kolín, Tatran Kamenný Přívoz, Viktoria Vestec 2011

26.02.2022
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, 1.FC Žamberk, FK Neratovice-Byškovice, SK Bašť, Slavia Radonice, TJ Viktoria Vestec

26.02.2022
Odpoledne 17:00 - 19:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 1/6

Meteor Praha 2014

27.02.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 0/6

27.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII 2012, SK Aritma Praha 2012, SK Ďáblice, SK Sparta Kolín 2012, Sk Zbraslav, Viktoria Vestec

27.02.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FA Praha, FK Meteor Praha VIII, FK Neratovice-Byškovice, FK Uhlířské Janovoce, Junior Dobřejovice , SK Rapid Psáry

27.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Ústí nad Labem, Meteor Praha 2014, SK Petřín Plzeň 2014, SK Slovan Kunratice, Spartak Kbely 2014, TJ Slavia Louňovice

27.02.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FA Praha, SK Aritma Praha, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, TJ Sokol Dobřichovice, TJ Tatran Kamenný Přívoz

27.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK Polaban Nymburk 2011, fk brandýsek, FK METEOR PRAHA VIII , Karolína Jiřičná, SK Vyžlovka, Sk Zbraslav

27.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, Dukla Jižní Město, Motorlet Praha 2012, SK Český Brod, SK Slaný, SK Zeleneč

27.02.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Dukla Jižní Město, z.s., FK METEOR PRAHA VIII , SK Olympie Dolní Břežany, SK PETŘÍN PLZEŇ , TJ Hostivice, Zákolany

05.03.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 2/6

avia čakovice, SK Zeleneč 2014

05.03.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK Slovan Lysá nad Labem, SK Kosmonosy U11, TJ Aero Odolena Voda , TJ Slavia Louňovice, TJ Slavia Radonice

05.03.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FA Praha, FK Meteor Praha VIII, SK Čechie Uhříněves, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B

05.03.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 1/6

Spartak Čelákovice

05.03.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FA Praha, Průhonice Spartak, SK Benešov , SK Sparta Kolín, SK ZELENEČ Indiáni

05.03.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 1/6

SK Čechoslovan Dolní Jirčany

05.03.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Fk Brandys, Fotbal Neratovice-Byškovice, SK Čechie Uhříněves, SK Zeleneč, Spartak Čelákovice, TJ Slavia Radonice

05.03.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ABC Braník, FK Admira Praha , FK METEOR PRAHA VIII , SK Olympie Dolní Břežany, SK Sparta Kolín 2010, TJ Hostivice

06.03.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 2/6

SK Český Brod, SK Český Brod

06.03.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FK Řeporyje, MFK Dobříš 2012, SK Aritma Praha 2012, SK Slaný, Sportovní akademie Kladno

06.03.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Fk Admira Praha, Karolína Jiřičná, SK Slavia Jesenice, SK Vyžlovka, Tatran Kamenný Přívoz

06.03.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FA Velvary, FK Ústí nad Labem, SK Český Brod, SK Polaban Nymburk, Spartak Čelákovice, Spartak Kbely 2014

06.03.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 3/6

FK METEOR PRAHA VIII , SK Olympie Dolní Břežany, SK Sparta Kolín

06.03.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII, SK Český Brod, Slavia Radonice, Sokol Kolovraty, Spartak Čelákovice, TJ Slavia Louňovice

12.03.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 0/6

12.03.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FA Praha, FK Meteor Praha VIII, SK Bašť, SK ZELENEČ Indiáni, Sportovní akademie Kladno, TJ Tatran Kamenný Přívoz

12.03.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2012
1800 Kč
Obsazeno 2/6

SK Olympie Dolní Břežany, SK Slavia Jesenice z.s.

12.03.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 2/6

avia čakovice, SKK Hovorčovice

12.03.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 3/6

Aero Odolena voda, Litavan Bohutín, Motorlet Praha 2012

12.03.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 2/6

SK Olympie Dolní Břežany, Tatran Kamenný Přívoz

12.03.2022
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 2/6

SK Šestajovice, Sokol Kolovraty

12.03.2022
Odpoledne 17:00 - 19:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 0/6

13.03.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 0/6

13.03.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 3/6

FK Řeporyje, SK Ďáblice, SK Sparta Kolín 2012

13.03.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FA Praha, FK Uhlířské Janovice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Rapid Psáry, TJ Sokol Dobřichovice

13.03.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 2/6

SK Petřín Plzeň 2014, TJ Viktoria Vestec

13.03.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2015
1800 Kč
Obsazeno 2/6

SK Olympie Dolní Břežany, Spartak Kbely

13.03.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 0/6

13.03.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII, Litavan Bohutín, SK Sparta Kolín, Tj Aero Odolena Voda , TJ Kouřim, TJ Slavia Louňovice

13.03.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2009
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ABC Braník, Dobřichovice, FK Bohemia Poděbrady, SK Libuš, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany

19.03.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Meteor Praha VIII, JM Chodov, Slavoj Kladno, Sportovní akademie Kladno, TJ Sokol Lysolaje

19.03.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 0/6

19.03.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 1/6

TJ Viktoria Vestec

19.03.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 1/6

Karolína Jiřičná

19.03.2022
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 2/6

SK Šestajovice, SK Zeleneč 2014

19.03.2022
Odpoledne 17:00 - 19:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 1/6

Slavia Radonice

20.03.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 0/6

20.03.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 4/6

SK HAMR, FK Řeporyje, JM Chodov, Sportovní akademie Kladno

20.03.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 1/6

FK Ústí nad Labem

20.03.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 0/6

20.03.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, SK Čechie Uhříněves, SK Zelenec 2011, Spartak Čelákovice, TJ Aero Odolena Voda , Viktoria Vestec 2011

 
Proběhlé turnaje
 
13.11.2021
Dopoledne 8:00-10:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Eugen Link Football Academy , FOTBAL Neratovice-Byškovice, Meteor Praha 2014, SK Slavia Praha U7, Slavia Radonice, Spartak Kbely 2014

13.11.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Dukla Jižní Město, FK Seko Louny , JM Chodov, Sk Zbraslav, TJ Slavia Radonice

13.11.2021
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, Eugen Link Football Academy , FA Praha , FK Litoměřicko, SK Roudnice 2015, Spartak Čelákovice

13.11.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK Dukla Jižní Město, z.s., FK METEOR PRAHA VIII , Sk Slovan Kunratice, Sk Zbraslav, TJ Slavia Radonice

13.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1.FC Žamberk, FK Meteor Praha VIII, SK Benešov , SK Sparta Kolín, Spartak Čelákovice, Spartak Kbely U9

14.11.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK Meteor Praha VIII, SK Zbraslav, Sportovní akademie Kladno, TJ Pátek, TJ Tatran Kamenný Přívoz

14.11.2021
Dopoledne 8:00-10:30
2010
1400 Kč
Obsazeno 0/3

14.11.2021
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

AFK Pečky, AFK Sadska, SK Zeleneč , SKK Hovorčovice, Spartak Kbely, TJ Viktoria Vestec

14.11.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, TJ Sokol Řepy , avia čakovice, CU Bohemians 2013, Dukla Jižní Město, FCSB Vlašim

14.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram (2011), FK Loko Vltavín, FK METEOR PRAHA VIII , FK Meteor Praha VIII 2012, SK Sparta Kolín, Spartak Čelákovice

20.11.2021
Dopoledne 8:00-10:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

avia čakovice, Eugen Link Football Academy , FK Seko Louny, SK Zeleneč 2014, TJ Slavia Louňovice

20.11.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

TJ Sokol Řepy , FK Seko Louny , FK Slovan Lysá nad Labem, SK Sparta Kolín 2012

20.11.2021
Dopoledne 8:30-13:00
2010
1800 Kč
Obsazeno 4/6

FK Admira Praha , Fotbal Neratovice - Byškovice , SK Olympie Dolní Břežany, Zákolany

20.11.2021
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram , FA Praha, SK Sparta Kolín, SK Union Vršovice z.s., Sokol Kolovraty, Viktorka Žižkov z.s.

20.11.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

ČAFC Praha, SK Český Brod, SK Slovan Poděbrady, Spartak Průhonice

20.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

CU Bohemians 2013, Litavan Bohutín, SK Čechie Uhříněves, SK Zeleneč, Viktoria Vestec

21.11.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

CU Bohemians 2013, SK Cembrit Beroun, SK Ďáblice, SK Slavia Jesenice z.s., TJ Slavia Louňovice

21.11.2021
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

1.FK Přibram, CU Bohemians Praha 1905 U10 , FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, Junior Děčín, Viktoria Vestec 2011

21.11.2021
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 4/6

1.FC Žamberk, FK Dukla Jižní Město, z.s., FK Vinoř 1928, Spartak Čelákovice

21.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 4/6

ASK Lovosice, SK Sparta Kolín, Slavia Radonice, Spartak Čelákovice

21.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Brandýs-Boleslav, FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, Jan Chloupek, SK Chocerady, SK Uhelné sklady Praha

27.11.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

TJ Sokol Řepy , FK Meteor Praha VIII 2012, FK Uhlířské Janovice, Sk Zbraslav

27.11.2021
Dopoledne 8:30-13:00
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Meteor Praha VIII, Průhonice Spartak, SK Český Brod, SK Sparta Kolín, SK ZELENEČ Indiáni

27.11.2021
Dopoledne 8:30-10:45
2014
1800 Kč
Obsazeno 4/6

FA Praha, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Olympie Dolní Břežany, TJ Tatran Kamenný Přívoz

27.11.2021
Dopoledne 11:30-14:00
2015
1800 Kč
Obsazeno 5/6

1. FK Příbram , Fotbalový klub Baník Sokolov z, JM Chodov, Spartak Kbely, TJ Viktoria Vestec

27.11.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Dukla Jižní Město, SK Slavia Jesenice z.s., Sk Zbraslav, Spartak Průhonice, TJ Slavia Radonice, TSV Pirna-Graupa (2012)

27.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Fk Admira Praha, FK METEOR PRAHA VIII , FK Meteor Praha VIII 2012, SK Český Brod, SK Zelenec 2011, TJ Aero Odolena Voda

27.11.2021
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Baník Sokolov 2010r.n, ČAFC Praha 2010, FK Admira Praha , FK METEOR PRAHA VIII , Sk Slovan Kunratice

28.11.2021
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 5/6

AFK Pečky, avia čakovice, Eugen Link Football Academy , SK Český Brod, SK Český Brod

28.11.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, avia čakovice, FK Řeporyje, FK Seko Louny , SK Slovan Poděbrady, TJ Sokol Stodůlky 2013

28.11.2021
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII, JM Chodov, Litavan Bohutín, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, TJ Sokol Dobřichovice

28.11.2021
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Baník Sokolov, z.s., FK Ústí nad Labem, Meteor Praha 2014, SK Český Brod, Tělovýchovná jednota Kunice z., TJ Pátek

28.11.2021
Dopoledne 11:30-13:45
2009
1400 Kč
Obsazeno 2/3

Dobřichovice, Zákolany

28.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1.FC Žamberk, CU Bohemians 2013, Slavia Radonice, Sokol Kolovraty, Tělovýchovná jednota Kunice z., TJ Praga Vysočany

28.11.2021
Odpoledne 14:30 - 18:30
2009
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SC Xaverov 2009, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany, TJ SOKOL CHOLUPICE, TK Slovan Lysá nad Labem