NÁŠ TURNAJ - CELOROČNÍ NABÍDKA MLÁDEŽNICKÝCH TURNAJŮ

Největší nabídka turnajů pro mládežnické kategorie ročník narození 2015 - 2009.


Přihlášení



Registrační údaje


Všechny registrační položky jsou povinné. Pokud chcete přihlásit více týmů, tak proveďte registraci vícekrát.






Seznam turnajů sezóna 2021/22

Představujeme Vám aktuální nabídku nových turnajů v sezóně 2022/23 v tradičních lokalitách Koloděje, Dolní Břežany a Hamr Braník. 


Novinky můžete sledovat také na našich sociálních sítích - Facebook a Instagram


 


 



 

Datum Název Ročník Místo Povrch Startovné Obsazenost
12.11.2022
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.11.2022
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.11.2022
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.11.2022
Odpoledne 13:15-17:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.11.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

13.11.2022
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

13.11.2022
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

13.11.2022
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

13.11.2022
Odpoledne 13:15-17:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

13.11.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.11.2022
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.11.2022
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.11.2022
Dopoledne 8:30-13:00 hod
2010
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.11.2022
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.11.2022
Odpoledne 13:15-17:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.11.2022
Odpoledne 13:30-18:00
2011
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.11.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

20.11.2022
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

20.11.2022
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

20.11.2022
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

20.11.2022
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

20.11.2022
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

20.11.2022
Odpoledne 13:15-17:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

20.11.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 1/6

SG Grumbach

20.11.2022
Odpoledne 14:30-17:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

26.11.2022
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

26.11.2022
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

26.11.2022
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

26.11.2022
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 2/6

FK Vinoř 1928, SK Slavia Praha dívky

26.11.2022
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

26.11.2022
Odpoledne 13:15-17:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

26.11.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 1/6

Fk Brandys

26.11.2022
Odpoledne 14:30-18:45 hod
2011
2100 Kč
Obsazeno 0/6

27.11.2022
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

27.11.2022
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

27.11.2022
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

27.11.2022
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

27.11.2022
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

27.11.2022
Odpoledne 13:15-17:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

27.11.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 1/6

Polaban Nymburk

27.11.2022
Odpoledne 14:30-17:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

03.12.2022
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

03.12.2022
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

03.12.2022
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

03.12.2022
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

03.12.2022
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

03.12.2022
Odpoledne 13:15-17:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

03.12.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 1/6

SK Slavia Praha dívky

03.12.2022
Odpoledne 14:30-18:45 hod
2010
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.12.2022
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.12.2022
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.12.2022
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.12.2022
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.12.2022
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.12.2022
Odpoledne 13:15-17:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.12.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.12.2022
Odpoledne 14:30-17:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

10.12.2022
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

10.12.2022
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

10.12.2022
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

10.12.2022
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

10.12.2022
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

10.12.2022
Odpoledne 13:15-17:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

10.12.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 1/6

Fk Brandys

10.12.2022
Odpoledne 14:30-18:45 hod
2011
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.12.2022
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.12.2022
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.12.2022
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.12.2022
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.12.2022
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.12.2022
Odpoledne 13:15-17:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.12.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 1/6

Polaban Nymburk

11.12.2022
Odpoledne 14:30-17:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

07.01.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

07.01.2023
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

07.01.2023
Dopoledne 8:30-13:00 hod
2011
2100 Kč
Obsazeno 0/6

07.01.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

07.01.2023
Odpoledne 13:15-17:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

07.01.2023
Odpoledne 13:30-18:00 hod
2010
2100 Kč
Obsazeno 0/6

07.01.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 1/6

Polaban Nymburk

08.01.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

08.01.2023
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

08.01.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

08.01.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

08.01.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

08.01.2023
Odpoledne 13:15-17:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

08.01.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

08.01.2023
Odpoledne 14:30-17:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

14.01.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

14.01.2023
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

14.01.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

14.01.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

14.01.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

14.01.2023
Odpoledne 13:15-17:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

14.01.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 1/6

Fk Brandys

14.01.2023
Odpoledne 14:30-18:45 hod
2011
2100 Kč
Obsazeno 0/6

15.01.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

15.01.2023
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

15.01.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

15.01.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

15.01.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

15.01.2023
Odpoledne 13:15 - 17:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

15.01.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

15.01.2023
Odpoledne 14:15 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

21.01.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

21.01.2023
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

21.01.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

21.01.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 2/6

FK Vinoř 1928, SK Slavia Praha dívky

21.01.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

21.01.2023
Odpoledne 13:15 - 17:30 hod
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

21.01.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

21.01.2023
Odpoledne 14:30-18:45 hod
2010
2100 Kč
Obsazeno 0/6

22.01.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

22.01.2023
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

22.01.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

22.01.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

22.01.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

22.01.2023
Odpoledne 13:15 - 17:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

22.01.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 1/6

Polaban Nymburk

22.01.2023
Odpoledne 14:30-17:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

28.01.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

28.01.2023
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

28.01.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

28.01.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

28.01.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

28.01.2023
Odpoledne 13:15 - 17:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

28.01.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 1/6

Fk Brandys

28.01.2023
Odpoledne 14:30-18:45 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

29.01.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

29.01.2023
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

29.01.2023
Dopoledne 8:30-13:00 hod
2011
2100 Kč
Obsazeno 0/6

29.01.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

29.01.2023
Odpoledne 13:15 - 17:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

29.01.2023
Odpoledne 13:30 - 18:00 hod
2010
2100 Kč
Obsazeno 0/6

29.01.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 1/6

SK Slavia Praha dívky

04.02.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.02.2023
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.02.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.02.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.02.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.02.2023
Odpoledne 13:15 - 17:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.02.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.02.2023
Odpoledne 14:30-18:45 hod
2011
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.02.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.02.2023
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.02.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.02.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.02.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.02.2023
Odpoledne 13:15 - 17:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.02.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.02.2023
Odpoledne 14:30-17:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.02.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.02.2023
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.02.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.02.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.02.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.02.2023
Odpoledne 13:15 - 17:30 hod
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.02.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.02.2023
Odpoledne 14:30-18:45 hod
2010
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.02.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.02.2023
Dopoledne 8:00-12:15 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.02.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.02.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.02.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.02.2023
Odpoledne 13:15 - 17:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.02.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 1/6

Polaban Nymburk

12.02.2023
Odpoledne 14:30-17:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

18.02.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

18.02.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

18.02.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 1/6

SK Slavia Praha dívky

18.02.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

18.02.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

18.02.2023
Odpoledne 14:30-18:45 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.02.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.02.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.02.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.02.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.02.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.02.2023
Odpoledne 14:30-17:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

25.02.2023
Dopoledne 8:30 - 13:00 hod
2011
2100 Kč
Obsazeno 0/6

25.02.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

25.02.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

25.02.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

25.02.2023
Odpoledne 14:30-18:45 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

26.02.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

26.02.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

26.02.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

26.02.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

26.02.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 2/6

Polaban Nymburk, SK Slavia Praha dívky

26.02.2023
Odpoledne 14:30-17:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.03.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.03.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.03.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 1/6

FK Vinoř 1928

04.03.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.03.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

04.03.2023
Odpoledne 14:30-18:45 hod
2011
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.03.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.03.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.03.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.03.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.03.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

05.03.2023
Odpoledne 14:30-17:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.03.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.03.2023
Dopoledne 8:30-13:00 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.03.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.03.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

11.03.2023
Odpoledne 14:00-18:15
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.03.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.03.2023
Dopoledne 8:30-11:00 hod / 2 hřiště
2014
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.03.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.03.2023
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.03.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 1/6

Polaban Nymburk

12.03.2023
Odpoledne 14:30-17:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

18.03.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

18.03.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

18.03.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.03.2023
Dopoledne 8:00 - 10:30 hod / 2 hřiště
2016
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.03.2023
Poledne 11:00 - 13:30 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

19.03.2023
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2012
2100 Kč
Obsazeno 0/6

 
Proběhlé turnaje
 
13.11.2021
Dopoledne 8:00-10:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Eugen Link Football Academy , FOTBAL Neratovice-Byškovice, Meteor Praha 2014, SK Slavia Praha U7, Slavia Radonice, Spartak Kbely 2014

13.11.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 3/6

Dukla Jižní Město, Sk Zbraslav, TJ Slavia Radonice

13.11.2021
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 4/6

avia čakovice, Eugen Link Football Academy , FK Litoměřicko, SK Roudnice 2015

13.11.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK Dukla Jižní Město, z.s., FK METEOR PRAHA VIII , Sk Slovan Kunratice, Sk Zbraslav, TJ Slavia Radonice

13.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

1.FC Žamberk, FK Meteor Praha VIII, SK Benešov , SK Sparta Kolín, Spartak Kbely U9

14.11.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK Meteor Praha VIII, SK Zbraslav, Sportovní akademie Kladno, TJ Pátek, TJ Tatran Kamenný Přívoz

14.11.2021
Dopoledne 8:00-10:30
2010
1400 Kč
Obsazeno 0/3

14.11.2021
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

AFK Pečky, AFK Sadska, SK Zeleneč , SKK Hovorčovice, Spartak Kbely, TJ Viktoria Vestec

14.11.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, TJ Sokol Řepy , avia čakovice, CU Bohemians 2013, Dukla Jižní Město, FCSB Vlašim

14.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

1. FK Příbram (2011), FK Loko Vltavín, FK METEOR PRAHA VIII , FK Meteor Praha VIII 2012, SK Sparta Kolín

20.11.2021
Dopoledne 8:00-10:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

avia čakovice, Eugen Link Football Academy , FK Seko Louny, SK Zeleneč 2014, TJ Slavia Louňovice

20.11.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2011
1800 Kč
Obsazeno 3/6

TJ Sokol Řepy , FK Slovan Lysá nad Labem, SK Sparta Kolín 2012

20.11.2021
Dopoledne 8:30-13:00
2010
1800 Kč
Obsazeno 4/6

FK Admira Praha , Fotbal Neratovice - Byškovice , SK Olympie Dolní Břežany, Zákolany

20.11.2021
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram , FA Praha, SK Sparta Kolín, SK Union Vršovice z.s., Sokol Kolovraty, Viktorka Žižkov z.s.

20.11.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

ČAFC Praha, SK Český Brod, SK Slovan Poděbrady, Spartak Průhonice

20.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 4/6

CU Bohemians 2013, Litavan Bohutín, SK Zeleneč, Viktoria Vestec

21.11.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

CU Bohemians 2013, SK Cembrit Beroun, SK Ďáblice, SK Slavia Jesenice z.s., TJ Slavia Louňovice

21.11.2021
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

1.FK Přibram, FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, Junior Děčín, Viktoria Vestec 2011

21.11.2021
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 3/6

1.FC Žamberk, FK Dukla Jižní Město, z.s., FK Vinoř 1928

21.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 3/6

ASK Lovosice, SK Sparta Kolín, Slavia Radonice

21.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Brandýs-Boleslav, FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, Jan Chloupek, SK Chocerady, SK Uhelné sklady Praha

27.11.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

TJ Sokol Řepy , FK Meteor Praha VIII 2012, FK Uhlířské Janovice, Sk Zbraslav

27.11.2021
Dopoledne 8:30-13:00
2013
1800 Kč
Obsazeno 3/6

FK Meteor Praha VIII, SK Český Brod, SK Sparta Kolín

27.11.2021
Dopoledne 8:30-10:45
2014
1800 Kč
Obsazeno 4/6

FA Praha, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Olympie Dolní Břežany, TJ Tatran Kamenný Přívoz

27.11.2021
Dopoledne 11:30-14:00
2015
1800 Kč
Obsazeno 4/6

1. FK Příbram , Fotbalový klub Baník Sokolov z, Spartak Kbely, TJ Viktoria Vestec

27.11.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Dukla Jižní Město, SK Slavia Jesenice z.s., Sk Zbraslav, Spartak Průhonice, TJ Slavia Radonice, TSV Pirna-Graupa

27.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Fk Admira Praha, FK METEOR PRAHA VIII , FK Meteor Praha VIII 2012, SK Český Brod, SK Zelenec 2011, TJ Aero Odolena Voda

27.11.2021
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Baník Sokolov 2010r.n, ČAFC Praha 2010, FK Admira Praha , FK METEOR PRAHA VIII , Sk Slovan Kunratice

28.11.2021
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 5/6

AFK Pečky, avia čakovice, Eugen Link Football Academy , SK Český Brod, SK Český Brod

28.11.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, avia čakovice, FK Řeporyje, SK Slovan Poděbrady, TJ Sokol Stodůlky 2013

28.11.2021
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Meteor Praha VIII, Litavan Bohutín, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, TJ Sokol Dobřichovice

28.11.2021
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Ústí nad Labem, Meteor Praha 2014, SK Český Brod, Tělovýchovná jednota Kunice z., TJ Pátek

28.11.2021
Dopoledne 11:30-13:45
2009
1400 Kč
Obsazeno 2/3

Dobřichovice, Zákolany

28.11.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1.FC Žamberk, CU Bohemians 2013, Slavia Radonice, Sokol Kolovraty, Tělovýchovná jednota Kunice z., TJ Praga Vysočany

28.11.2021
Odpoledne 14:30 - 18:30
2009
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SC Xaverov 2009, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany, TJ SOKOL CHOLUPICE, TK Slovan Lysá nad Labem

04.12.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2011
1800 Kč
Obsazeno 3/6

FK METEOR PRAHA VIII , FK Slovan Lysá nad Labem, SK Slavia Jesenice z.s.

04.12.2021
Dopoledne 8:30-13:00
2012
1800 Kč
Obsazeno 2/6

Dukla Jižní Město, FK Meteor Praha VIII 2012

04.12.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

TJ Sokol Řepy , ČAFC Praha, FK Brandýs-Boleslav, FK METEOR PRAHA VIII

04.12.2021
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

1.FC Žamberk, FK Ústí nad Labem, FK Vinoř 1928, Meteor Praha 2014, SK Slavia Praha dívky

04.12.2021
Odpoledne 17:00 - 19:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Eugen Link Football Academy , Meteor Praha 2014, Slavia Radonice, Sokol Kolovraty, TJ Slavia Louňovice

05.12.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 4/6

Fc Tempo Praha B, FK Ústí nad Labem, SK Sparta Kolín 2012, Viktoria Vestec

05.12.2021
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Meteor Praha VIII 2012, FK Uhlířské Janovice, SK Čechie Uhříněves, SK Sparta Kolín, Spartak Průhonice

05.12.2021
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Meteor Praha VIII, SK Bašť, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Zbraslav

05.12.2021
Dopoledne 11:30-14:00
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FaPV Děčín, FK Viktoria Žižkov, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry

05.12.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 2/6

Junior Dobřejovice , TJ Aero Odolena Voda

05.12.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 3/6

FK Meteor Praha VIII 2012, MFK Dobříš 2012, Spartak Kbely MP2012

05.12.2021
Odpoledne 14:30 - 18:30
2009
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Běchovičtí Sršni, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, TJ Kouřim, TJ Slavia Radonice

11.12.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Meteor Praha VIII 2012, SK Slovan Poděbrady, SK Sparta Kolín 2012, Spartak Průhonice, Viktoria Vestec

11.12.2021
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 4/6

FA Praha, SK Union Vršovice z.s., Sokol Kolovraty, Viktorka Žižkov z.s.

11.12.2021
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Čechoslovan Dolní Jirčany, TJ Sokol Lysolaje, TSV Pirna-Graupa

11.12.2021
Poledne 11:00 - 13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 4/6

Eugen Link Football Academy , Fotbalový klub Baník Sokolov z, SKK Hovorčovice, Spartak Kbely

11.12.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Eugen Link Football Academy , Eugen Link Football Academy , FK Seko Louny, Tj Aero Odolena Voda , Zákolany

11.12.2021
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Dukla Jižní Město, z.s., Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Polaban Nymburk, SK Zeleneč 2014, Sokol Kolovraty

11.12.2021
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Dukla Jižní Město, z.s., FK METEOR PRAHA VIII , FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, Fotbalový klub Baník Sokolov z, TJ Sokol Kněžmost

11.12.2021
Odpoledne 17:00 - 19:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 4/6

avia čakovice, FA Praha, Meteor Praha 2014, SK Sparta Kolín

12.12.2021
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 4/6

1. FK Příbram , AFK Pečky, FA Praha, TJ Viktoria Vestec

12.12.2021
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Baník Sokolov (2013), Litavan Bohutín, SK Ďáblice, SK Slaný, TJ Slavia Radonice, TJ Sokol Stodůlky 2013

12.12.2021
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 4/6

SK HAMR, FK Meteor Praha VIII, SK Olympie Dolní Břežany B, Sokol Nebušice

12.12.2021
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Ústí nad Labem, Meteor Praha 2014, SK Petřín Plzeň 2014, Slavia Radonice, Spartak Kbely 2014, TJ Pátek

12.12.2021
Dopoledne 11:30-14:00
2013
1800 Kč
Obsazeno 4/6

1.FC Žamberk, FK Meteor Praha VIII, SK Olympie Dolní Břežany, SK Slavia Praha dívky

12.12.2021
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

1. FK Příbram (2011), FK METEOR PRAHA VIII , SK Uhelné sklady Praha, Spartak Průhonice, TJ Slavia Radonice

12.12.2021
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 5/6

ČAFC Praha 2010, FK Admira Praha , FK METEOR PRAHA VIII , SK Olympie Dolní Břežany, TJ Slavia Radonice

08.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, ČAFC Praha, Fk Admira Praha, FK Meteor Praha VIII 2012, SK Slovan Poděbrady, SK Union Vršovice

08.01.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 4/6

SK Bašť, SK Zeleneč 2014, TJ Pátek, TJ Tatran Kamenný Přívoz

08.01.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FK Meteor Praha VIII, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, Slavia Radonice

08.01.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 5/6

AFK Pečky, SK Zeleneč , Sokol Čestlice, TJ Viktoria Vestec, Viktorka Žižkov z.s.

08.01.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ČAFC Praha 2012, Dukla Jižní Město, FaPV Děčín, SK Olympie Dolní Břežany, TJ Pátek, Viktoria Vestec

08.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

TJ Sokol Řepy , Běchovičtí sršni z.s., FK Brandýs-Boleslav, FK METEOR PRAHA VIII , SK Sparta Kolín

08.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Dukla Jižní Město, SK Slaný, SK Zeleneč, Spartak Kbely MP2012, TJ Slavia Louňovice

08.01.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ABC Braník, FK Dukla Jižní Město, z.s., FK METEOR PRAHA VIII , SK Olympie Dolní Břežany, TJ Hostivice, YFTA OLOMOUC

09.01.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 4/6

AFK Sadska, ČAFC Praha, FK Újezd nad Lesy, Sokol Kolovraty

09.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Afk Pečky , avia čakovice, FK Meteor Praha VIII 2012, SK Ďáblice, SK Slavia Jesenice z.s.

09.01.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Uhlířské Janovice, FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, FK Viktoria Žižkov , Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Benešov žlutá, Spartak Průhonice

09.01.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 4/6

1.FC Žamberk, FK Újezd nad Lesy, FK Vinoř 1928, SK Sparta Kolín

09.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

, TJ Sokol Řepy , ČLU-Beroun, FK Meteor Praha VIII 2012, TJ Sokol Stodůlky 2013

09.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK METEOR PRAHA VIII , FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, Viktoria Vestec 2011

09.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 4/6

FK Meteor Praha VIII, FK VINOŘ 1928, Polaban Nymburk, Sokol Kolovraty

15.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 4/6

SK HAMR, SK Sparta Kolín 2012, Spartak Průhonice, Viktoria Vestec

15.01.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Meteor Praha VIII, SK Český Brod, SK Šestajovice, Slavia Radonice, Sokol Kolovraty

15.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

TJ Sokol Řepy , 1.FC Žamberk, FCSB Vlašim, FK Řeporyje, Sk Benešov , TJ Sokol Lysolaje

15.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

SK Čechoslovan Dolní Jirčany, SK Český Brod, SK Ďáblice, SK Zelenec 2011, TJ Aero Odolena Voda

16.01.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 4/6

ČAFC Praha, FA Praha, Sokol Kolovraty, Spartak Kbely

16.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

, Fc Tempo Praha B, FK Meteor Praha VIII 2012, Sk Zbraslav, TJ Slavia Radonice

16.01.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Průhonice Spartak, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Slavia Jesenice z.s., SK Union Vršovice, SK Zbraslav

16.01.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK Český Brod, SK Petřín Plzeň 2014, Sokol Kolovraty, Spartak Kbely 2014, Tělovýchovná jednota Kunice z., TJ Viktoria Vestec

16.01.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FA Praha, FOTBAL Neratovice-Byškovice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, SK Zbraslav

16.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Slovan Lysá nad Labem, FK Uhlířské Janovice, SK Sparta Kolín, Sk Zbraslav, TJ Slavia Radonice

16.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, Běchovičtí sršni, FK Meteor Praha VIII, Tělovýchovná jednota Kunice z., Tj Aero Odolena Voda , TJ Slavia Louňovice

16.01.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2009
1800 Kč
Obsazeno 5/5

SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SKP České Budějovice, TJ Kouřim, Zákolany

21.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2012
2000 Kč
Obsazeno 0/6

22.01.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 3/6

Bohemians Praha, Eugen Link Football Academy , Sokol Kolovraty

22.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, avia čakovice, SK Rapid Psáry, SK Union Vršovice, Sportovní akademie Kladno

22.01.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram , AFK Pečky, SK Aritma Praha, z.s , TJ Viktoria Vestec, TSV Pirna-Graupa , Viktorka Žižkov z.s.

22.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Meteor Praha VIII 2012, FK Řeporyje, Junior Dobřejovice , SK Polaban Nymburk, TJ Slavia Louňovice

22.01.2022
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 4/6

1.FC Žamberk, FK Dukla Praha, Meteor Praha 2014, SK Slavia Praha dívky

22.01.2022
Odpoledne 17:00 - 19:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 0/6

23.01.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 1/6

avia čakovice

23.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

avia čakovice, ČAFC Praha 2012, Sk Benešov , SK Sparta Kolín 2012, SK Union Vršovice

23.01.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Meteor Praha VIII, Průhonice Spartak, TJ Sokol Dobřichovice, TJ Sokol Lysolaje, TJ Tatran Kamenný Přívoz

23.01.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, FK Viktoria Žižkov, Meteor Praha 2014, SK Polaban Nymburk, Sokol Kolovraty

23.01.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

ČAFC, FK Meteor Praha VIII, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Petřín Plzeň

23.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Brandýs-Boleslav, FK Ústí nad Labem, Karolína Jiřičná, SK Ďáblice, SK Slavia Jesenice

23.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FaPV Děčín, FK Viktoria Žižkov, Fotbal Neratovice-Byškovice, SK Český Brod, Spartak Kbely MP2012

23.01.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Fotbal Neratovice - Byškovice , Litavan Bohutín, SK Olympie Dolní Břežany, Tělovýchovná jednota Kunice z., Zákolany

29.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Meteor Praha VIII, Průhonice Spartak, SK Bašť, SK Slovan Kunratice, SK Sparta Kolín, SK Zbraslav

29.01.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, Fk Admira Praha, FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, OFS Plzeň-jih, SK Olympie Dolní Břežany, Spartak Průhonice

29.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, CU Bohemians 2013, FC Slovan Havlíčkův Brod, FK Řeporyje, Motorlet Praha 2012, SK Bezděkov

29.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

ČAFC Praha, FK ÚSTÍ NAD LABEM U11, SK Chocerady, SK Sparta Kolín, SK Union Vršovice

29.01.2022
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

1. FK Příbram , ČAFC Praha, FK Junior Děčín, Meteor Praha 2014, SK Sparta Kolín

29.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30 hod
2013
2000 Kč
Obsazeno 0/6

30.01.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Sk Dolní Chabry, CU Bohemians 2013, FK Meteor Praha VIII 2012, SK Ďáblice, Sk Zbraslav, Viktoria Vestec

30.01.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Brandýs Boleslav , FK Meteor Praha VIII, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Rapid Psáry, SK Slavia Jesenice z.s.

30.01.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FK Vinoř 1928, SK Petřín Plzeň 2014, SK Slavia Praha dívky, SK Šestajovice, TJ Sokol Řepy

30.01.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1.FC Žamberk, FK Meteor Praha VIII 2012, SK Olympie Dolní Břežany, SK Slavia Jesenice z.s., SK Union Vršovice, Spartak Průhonice

30.01.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 3/6

SK Polaban Nymburk 2011, SK Slavia Jesenice, Sk Zbraslav

30.01.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Dukla Jižní Město, z.s., Litavan Bohutín, TJ Slavia Radonice, TJ Slávia Radonice-STARS, Tomáš Podvín

30.01.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 4/6

Fotbal Neratovice - Byškovice , SK Olympie Dolní Břežany, TJ Hostivice, TJ Slavia Louňovice

05.02.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 3/6

ČAFC Praha, Meteor Praha 2014, Slavia Radonice

05.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

TJ Sokol Řepy , FK Slovan Lysá nad Labem, FK Újezd nad Lesy, SK Sparta Kolín 2012

05.02.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2010
1800 Kč
Obsazeno 4/6

FC Sporting Mladá Boleslav, SK Olympie Dolní Břežany, sk slavia jesenice, TJ Sokol Raková

05.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FA Praha , SK Sparta Kolín, SK Třeboradice, SK Zeleneč , TJ Viktoria Vestec

05.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

ČLU-Beroun, Fk Admira Praha, fk brandýsek, FK Dukla Jižní Město, z.s., TJ Sokol Blovice

05.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 4/6

ABC Braník, Baník Sokolov 2010r.n, Bohemians Praha 1905, Litavan Bohutín

05.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 4/6

Dukla Jižní Město, FK Admira Praha , Litavan Bohutín, Sk Benešov

06.02.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 4/6

Bohemians Praha, SC Xaverov, Slavia Radonice, Spartak Kbely

06.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 4/6

, FK Baník Sokolov (2013), MFK Dobříš 2012, TJ Sokol Lysolaje

06.02.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

ČAFC Praha, Junior Děčín, Karolína Jiřičná, SK Kosmonosy , SK Slavia Jesenice

06.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 4/6

FK Baník Sokolov, z.s., FK Viktoria Žižkov, FK Viktoria Žižkov 2, Meteor Praha 2014

06.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Brandýs Boleslav , FK Dukla Praha, FK Meteor Praha VIII 2012, FK Řeporyje, SK Střešovice 1911

06.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 3/6

Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Chocerady, SK Sparta Kolín

06.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 4/6

avia čakovice, FK Meteor Praha VIII, SK Sparta Kolín, Sokol Kolovraty

12.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, FK Meteor Praha VIII, Litavan Bohutín, SK Zbraslav, Sokol Nebušice

12.02.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2012
1800 Kč
Obsazeno 4/6

CU Bohemians 2013, Dukla Jižní Město, FK Admira Praha , FK Meteor Praha VIII 2012

12.02.2022
Poledne 11:30-14:00 hod / 2 hřiště
2015
2100 Kč
Obsazeno 0/6

12.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 3/6

FK Baník Sokolov (2013), Motorlet Praha 2012, TJ Sokol Stodůlky 2013

13.02.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

Bohemians Praha, ČAFC Praha, Fotbalová akademie Jablonec, SK Aritma Praha, z.s , SK Junior Praha, Slavia Radonice

13.02.2022
Dopoledne 8:00-11:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 3/6

avia čakovice, SK Aritma Praha 2012, SK Polaban Nymburk

13.02.2022
Dopoledne 9:00-11:30
2013
0 Kč
Obsazeno 4/6

FK Brandýs Boleslav, FK Meteor Praha, Slávia Radonice, Tj Tatran Kamenný Přívoz

13.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 7/7

SK HAMR, 1.FC Žamberk, FK Viktoria Žižkov, FK Viktoria Žižkov 2, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Šestajovice, SK Zbraslav

13.02.2022
Odpoledne 12:00 - 16:30
2009
1800 Kč
Obsazeno 5/6

Dobřichovice, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany, TJ Sokol Chotětov

13.02.2022
Odpoledne 12:00 - 16:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

1.FK Přibram, FC Chotěboř, SK Union Vršovice, Spartak Průhonice

13.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FA Praha, SK Čechie Uhříněves, SK Slavia Praha dívky, SK Union Vršovice, Sokol Kolovraty

19.02.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 5/6

avia čakovice, Bohemians Praha, SK Třeboradice, Spartak Kbely, Tempo Praha

19.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Baník Sokolov (2013), FK Meteor Praha VIII, Průhonice Spartak, Slavia Radonice, Sportovní akademie Kladno

19.02.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FaPV Děčín, FK Meteor Praha VIII 2012, FK Viktoria Žižkov, SK Union Vršovice, Spartak Průhonice

19.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Litoměřicko, Fotbalový klub Baník Sokolov z, SK Třeboradice, Spartak Kbely, TJ Slavia Louňovice

19.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FA Bohemians Velvary 2013, FK Ústí nad Labem, FK Viktoria Žižkov, Motorlet Praha 2012, Sk Benešov

19.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FC Velké Meziříčí, Fotbal Vinoř, SK Čechoslovan Dolní Jirčany, SK Slavia Jesenice, Tatran Kamenný Přívoz, Viktoria Vestec 2011

19.02.2022
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Viktoria Žižkov, Meteor Praha 2014, SK Petřín Plzeň 2014, SK Polaban Nymburk, Sokol Kolovraty

19.02.2022
Odpoledne 17:00 - 19:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

1. FK Příbram , AFK SLAVOJ PODOLÍ DÍVKY JUNIOR, Eugen Link Football Academy , FK Neratovice-Byškovice, Meteor Praha 2014

20.02.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 5/6

1. FK Příbram , Brandýs Boleslav A, FA Praha , SC Xaverov, TJ Viktoria Vestec

20.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

CU Bohemians 2013, ČLU-Beroun, OFS Plzeň-jih, Sk Benešov , TJ Slavia Radonice

20.02.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1.FC Žamberk, CU Bohemians 2013, ČAFC, FK Nepomuk, FK Slavoj Koloděje, TJ Sokol Lysolaje

20.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

avia čakovice, FK Viktoria Žižkov 2, FK Vinoř 1928, SK Šestajovice, TJ Pátek

20.02.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Petřín Plzeň, SK Slavia Jesenice z.s., SK ZELENEČ Indiáni

20.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, TJ Sokol Řepy , 1.FK Přibram, ČLU-Beroun, TJ Slavia Radonice

20.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 3/6

FK Meteor Praha VIII 2012, SK Český Brod, SK Zeleneč

20.02.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2009
1800 Kč
Obsazeno 5/6

SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany, TJ SOKOL CHOLUPICE, Zákolany

26.02.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 4/6

Bohemians Praha, FK Újezd nad Lesy, Fotbalová akademie Jablonec, Slavia Radonice

26.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

SK HAMR, FA Praha, FK Meteor Praha VIII, FK Újezd nad Lesy, Tj Aero Odolena Voda , TJ Sokol Staré Hradiště

26.02.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2012
1800 Kč
Obsazeno 4/6

, Eugen Link Football Academy , SK Olympie Dolní Břežany, SK Slavia Jesenice z.s.

26.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 5/6

AFK Pečky, Brandýs Boleslav A, SK Sparta Kolín, Sokol Čestlice, TJ Viktoria Vestec

26.02.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

CU Bohemians 2013, ČLU-Beroun, FK Řeporyje, Motorlet Praha 2012, SK Aritma Praha 2012

26.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FA AZ , FA AZ , FK Seko Louny , Tatran Kamenný Přívoz, Viktoria Vestec 2011

26.02.2022
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, 1.FC Žamberk, FK Neratovice-Byškovice, SK Bašť, TJ Viktoria Vestec

26.02.2022
Odpoledne 17:00 - 19:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 3/6

AFK SLAVOJ PODOLÍ DÍVKY JUNIOR, Meteor Praha 2014, SC Xaverov

27.02.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Dukla Praha, SK Bášť, SK Ďáblice, SK Ďáblice, SK Sparta Kolín 2012

27.02.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 4/6

FA Praha, FK Meteor Praha VIII, Junior Dobřejovice , SK Rapid Psáry

27.02.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 3/6

SK Petřín Plzeň 2014, Sokol Kolovraty, Spartak Kbely 2014

27.02.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FA Praha, FK Brandýs-Boleslav, FK Brandýs-Boleslav, SK Olympie Dolní Břežany B, TJ Tatran Kamenný Přívoz

27.02.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 4/6

SK HAMR, Motorlet Praha 2012, SK Český Brod, SK Slaný

27.02.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 4/6

SK HAMR, SK Olympie Dolní Břežany, TJ Hostivice, Zákolany

05.03.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

avia čakovice, FK Dukla Praha, Loko Vltavín, MFK Dobříš , SK Sparta Kolín, SK Zeleneč 2014

05.03.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

avia čakovice, FA Praha, SK Čechie Uhříněves, SK Olympie Dolní Břežany B, Sokol Zvole

05.03.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FA Praha, FK Baník Sokolov (2013), Průhonice Spartak, SK Slavia Jesenice z.s., SK ZELENEČ Indiáni, TJ Sokol Daleké Dušníky

05.03.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 6/6

TJ Sokol Řepy , FK Brandýs-Boleslav, fk brandýsek, SK Čechie Uhříněves, SK Čechoslovan Dolní Jirčany, SK Kosmonosy

05.03.2022
Odpoledne 14:30 - 18:30
2010
1800 Kč
Obsazeno 4/6

ABC Braník, SK Olympie Dolní Břežany, TJ Hostivice, TJ Slavia Radonice

06.03.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

AFK Sadska, FA Praha , SK Aritma Praha, z.s , SK Český Brod, SK Český Brod, Slavia Radonice

06.03.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

avia čakovice, FK Řeporyje, MFK Dobříš 2012, SK Aritma Praha 2012, SK Bezděkov

06.03.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

Fk Admira Praha, SK Vyžlovka, Tatran Kamenný Přívoz, TJ Sokol Raková

06.03.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 3/6

SK Český Brod, SK Polaban Nymburk, Spartak Kbely 2014

06.03.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 5/6

FK Loko Vltavín, FK Uhlířské Janovice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Sparta Kolín, TJ Aero Odolena Voda

06.03.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 4/6

SK Český Brod, SK Sparta Kolín, Slavia Radonice, Tělovýchovná jednota Kunice z.

12.03.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 2/6

FA Praha , FK Meteor Praha VIII

12.03.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 4/6

SK Aritma Praha, SK Bašť, SK ZELENEČ Indiáni, Sportovní akademie Kladno

12.03.2022
Dopoledne 8:30-13:00
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Ústí nad Labem, Fotbal Neratovice-Byškovice, Sk Benešov , SK Olympie Dolní Břežany, SK Roztoky, SK Slaný

12.03.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram , AFK Pečky, avia čakovice, Bohemians Praha, FK Pšovka Mělník, Spartak Kbely

12.03.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2012
1800 Kč
Obsazeno 3/6

Fotbal Neratovice-Byškovice, Litavan Bohutín, Motorlet Praha 2012

12.03.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

Football Team 2012, SK Roztoky, Tatran Kamenný Přívoz, TJ Jiskra Aš

12.03.2022
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 3/6

FK Baník Sokolov, z.s., SC Xaverov, SK Šestajovice

13.03.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 6/6

ČLU-Beroun, FK Baník Most - Souš, Radošovice, SK Aritma Praha 2012, SK Ďáblice, SK Sparta Kolín 2012

13.03.2022
Dopoledne 8:30-10:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 4/6

SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, TJ Sokol Dobřichovice, TJ Tatran Kamenný Přívoz

13.03.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 5/6

1. fk Příbram 2010, MFK Dobříš , SK Petřín Plzeň 2014, SK Sparta Kolín, TJ Viktoria Vestec

13.03.2022
Dopoledne 11:30-13:45
2013
1800 Kč
Obsazeno 4/6

CU Bohemians 2013, FK Baník Sokolov, z.s., SK Olympie Dolní Břežany, Slavia Radonice

13.03.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

SK Sparta Kolín, Sokol Kolovraty, Tj Aero Odolena Voda , TJ Kouřim, TJ Slavia Louňovice

19.03.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2013
1800 Kč
Obsazeno 5/6

ČAFC, FK Králův Dvůr 2013, SK Zbraslav, Slavoj Kladno, Sportovní akademie Kladno

19.03.2022
Dopoledne 8:30-13:00 hod
2013
1800 Kč
Obsazeno 4/6

SK HAMR, SK Olympie Dolní Břežany, SK Olympie Dolní Břežany B, SK Olympie Dolní Břežany C

19.03.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

FK Brandýs-Boleslav, fk brandýsek, Karolína Jiřičná, Tatran Sedlčany

19.03.2022
Odpoledne 14:00 - 16:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FK Újezd nad Lesy, Meteor Praha 2014, SK Šestajovice, SK Zeleneč 2014, Sokol Kolovraty, Tj Aero Odolena Voda

20.03.2022
Dopoledne 8:00-10:15
2015
1800 Kč
Obsazeno 6/6

FA Praha , FK Řeporyje, SC Xaverov, SC Xaverov, Slavia Radonice, Viktorka Žižkov z.s.

20.03.2022
Dopoledne 8:00-12:15
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

, TJ Sokol Řepy , FK Řeporyje, JM Chodov, SK Aritma Praha 2012

20.03.2022
Dopoledne 8:30-13:00 hod
2012
1800 Kč
Obsazeno 5/6

SK HAMR, Litavan Bohutín, SG Grumbach , SK Čechie Uhříněves, Sokol Nebušice

20.03.2022
Dopoledne 11:00-13:15
2014
1800 Kč
Obsazeno 6/6

1. FK Příbram , AFK SLAVOJ PODOLÍ DÍVKY JUNIOR, SC Xaverov, SK Motorlet Praha 1, SK Motorlet Praha 1, SK Sparta Kolín

20.03.2022
Odpoledne 13:15 - 17:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 2/6

FK Uhlířské Janovice, Radošovice

20.03.2022
Odpoledne 14:00 - 18:30
2011
1800 Kč
Obsazeno 4/6

SK HAMR, SK Čechie Uhříněves, SK Zelenec 2011, Viktoria Vestec 2011